Türkiye Finans Katılım Bankası, Ramazan Bereketi kampanyası ile ilk kez hesap açacak müşteriler için özel kâr payı uygulaması başlattı.

Ramazan bereketinden faydalanmak isteyen müşteriler için yüzde 90/10 özel kâr paylaşım oranı imkânı sunan kampanya Ağustos ayı sonuna kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen tasarruf sahibi birey ve işletmeler; şubeler, internet şubesi, mobil şube veya müşteri iletişim merkezi aracılığıyla hesap açtırabilecek. Mevcut Türkiye Finans müşterileri ise internet ve mobil kanallardan hesap açarak bu avantajlı kampanyadan yararlanabilecek.

Türkiye Finans Hakkında:

The National Commercial Bank’ın %67,03’lük hissesiyle ana ortağı olduğu Türkiye Finans Katılım Bankası, Türkiye’nin 2005 yılından bu yana güçlü sermaye yapısı ve vizyonuyla faaliyet gösteren köklü katılım bankalarından birisidir. ‘İyi bankacılık’ ve ‘iyi kurumsal vatandaşlık’ ekseninde sürdürülebilir bankacılık hizmetlerini başarıyla yürüten Türkiye Finans Katılım Bankası, etkin alternatif dağıtım kanallarından oluşan güçlü hizmet platformuyla ticari/kurumsal bankacılık, girişimci bankacılık ve bireysel bankacılık segmentlerinde geniş bir müşteri kitlesine yenilikçi ve katma değeri yüksek ürün, hizmet ve çözümler sunmaktadır. Katılım bankacılığı merkezinde yenilikçi ürünleriyle ve teknoloji temelinde büyüyen “Türkiye’nin Finansı” Türkiye Finans Katılım Bankası, sektöründe öncülüğünü koruyarak ve daha da güçlenerek hizmetlerine devam etmektedir. https://www.turkiyefinans.com.tr/