YAYIN İLKELERİ

Mediaeliteist | Eliteist Haber Yayın İlkeleri , ziyaretçilerimizin Haber Portalı’mızı ziyaret ettiğinde uyması gereken kuralları içerir:

  • mediaeliteist.com herkese açık bir haber sitesi olmakla birlikte ziyaretçilerimiz sitemize üyelik kaydı şeklinde bilgilerini gönderebilirler. Sitemiz ziyaretçilerin IP adresi, hangi işletim sistemini ve tarayıcıyı kullandığı, kalış süresi; kişisel bilgileri (ismi, e-posta adresi, ev veya iş adresi, telefon numarası vb.) bilgilere sahip olabilir ama bu bilgileri üçüncü şahıs veya kuruma sunamaz. Bu bilgiler sadece ziyaret eden ziyaretçilerin analizlerini raporlama vasıtasıyla yaparak sitenin geliştirilmesi, tanıtılmasına örnek ve kaynak sunulması amacı taşır. İçeriği ise şöyledir: Genel istatistikler, ziyaretçi profili ve kullanma biçimi, eğilimleri belirlemek; e-posta yoluyla dikkat çeken haberleri, etkinlikleri bildirmektir.
  • Sitemize üye olan ziyaretçilerin yasal ve ahlaki olmayan yazılarından, denetlenemeyen harici bağlantılarda yaşadıkları sorunlardan Mediaeliteist | Eliteist Haber Portalı yetkilileri sorumlu tutulamazlar.

Sitemize üye olan ziyaretçilerimiz aşağıdaki kurallara uymadıkları taktirde sitemizden dışlanacaktır:

  • Yorumlarda ahlak kurallarına uymayan, hakaret içeren kelimeler tespit edildiği taktirde,
  • Yanlış, yanıltıcı, eksik bilgiler içeren üyelik kayıtlarında,
  • Yorumlarda reklam yapma, kişiye ait telefon vb. özel bilgilerin sunulması, her türlü tanıtım içeren içerikler kullanıldığında…

Siteye kötü amaçlı yapılacak saldırılarda sitemiz her türlü önlemi almış olup sitemizde yer alan yazılı, görüntülü ve üyelerimize ait her bilgi koruma altına alınmıştır.

Sitemiz basın yasasında yer alan haber sitelerinin uyması gereken hukuk  kuralları ve telif hakları yasasına uygun bir şekilde hareket etmeyi kabul etmiştir.                                                                      

Şeffaflık en temel ilkemizdir. Bu sebepledir ki, sitemizde gördüğünüz eksik, yanlış bilgi, haber yada paylaşmak istediğiniz haber, görüntü, fotoğraf paylaşımlarına sitemizin yayın ilkelerine uygun görüldüğü taktirde paylaşıma açıktır. Lütfen bu tür paylaşımlarınızı info@mediaeliteist.com posta adresimize mesaj yollayarak yapınız. Siz değerli ziyaretçilerimize en kısa zamanda cevap verilecektir.