Türkiye’nin lider bankalarından QNB Finanbank’ın 30. kuruluş yıldönümünde, dünyanın en iyi müzik okullarında eğitim gören Genç Yetenekler klasik müzik ziyafeti sundu. Geceye iş ve sanat dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Türkiye’nin finansçısı olarak kurulduğu günden bu yana bankacılık sektöründeki yenilikçi çalışmalarıyla öncü bir rol üstlenen QNB Finansbank, 30. yaşını Genç Yetenekler’in konseriyle kutladı. QNB Finansbank, 30. kuruluş yıl dönümünde Türkiye’nin geleceğine yönelik sosyal ve kültürel yatırımlarının bir parçası olarak Genç Yetenekler’le el ele verdi. Çağdaş Eğitim Vakfı ile birlikte yetenekli müzisyenlerin dünyanın en iyi müzik okullarındaki eğitimlerine destek olan QNB Finansbank, kuruluş yıl dönümünde de ‘Genç Yetenekler’ konseriyle iş ve sanat dünyasından konuklarını ağırladı.

Dünyaca ünlü keman sanatçısı Prof. Dr. Cihat Aşkın’ın sanat yönetmenliğinde ve ünlü orkestra şefi İbrahim Yazıcı’nın yönetimindeki senfoni orkestrası eşliğinde sahne alan Genç Yetenekler, izleyicilere klasik müzik ziyafeti yaşattı. Selçuk Yöntem’in şiir dinletileriyle katıldığı müzik ve şiir dolu bu özel gecenin sunuculuğunu Dolunay Soysert yaptı.

2 Ekim Pazartesi günü Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen özel gecede basın, iş, sanat ve cemiyet dünyasından çok sayıda davetli ağırlandı. Geceye katılan davetliler arasında Hüsnü Özyeğin, Berrin Yoleri, Feryal Gülman, Belkıs-Erdal Aksoy, Bedri Baykam, Nükhet Eczacıbaşı, Şirin Seçkin ve Yılmaz Ulusoy gibi bir çok isim yer aldı.

ÇEV’le el ele Genç Yetenekler’i destekleyeceğiz

QNB Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aras, “İnsan odaklı bir yönetim anlayışıyla çalışan bankamız, geleceğin yaratıcı liderlerinin analitik ve farklı düşünebilen, pozitif yaklaşıma sahip nesiller yetiştirmekten geçtiğine inanıyor. Eğitim, bilim ve sanat alanında çocuklarımızı geliştirmek istiyoruz. ÇEV’le el ele Genç Yetenekler’i destekleyeceğiz” dedi.