Anadolu Yakası’nın yeni yaşam alanı Emaar Square Mall, yeni bir sergiye daha ev sahipliği yaptı. Emaar Square Mall’da gerçekleştirilen ve HUGO BOSS’un stil sponsorluğunu üstlendiği Global Travelers Sergisi’nde spor, sanat ve iş dünyasının ünlü isimlerinin Tamer Yılmaz tarafından çekilen fotoğrafları yer alıyor.

Emaar Square Mall ve GQ Türkiye tarafından hayata geçirilen Global Travelers Sergisi için ünlü isimler kendilerini en çok etkileyen şehrin verdiği ilhamı yansıtan karelerle karşımıza çıktı. Spor, tasarım, iş, medya ve eğlence dünyasının seyahat etmeyi seven stil sahibi isimleri, Tamer Yılmaz’ın objektifine poz verdi.

HUGO BOSS’un Sonbahar/ Kış koleksiyonundan esinlenerek hazırlanan Global Travelers Sergisi’nde; Galatasaray’lı ünlü futbolcu Bafetimbi Gomis, sanatçı Mithat Can Özer ve model Rafael Cemo Çetin’in yanı sıra, yat dünyasının bol ödüllü tasarımcısı Rıza Tansu, İstanbul’un popüler mekanlarından Lucca’nın sahibi Cem Mirap, iç mimar Funda Düzgün Arcas, moda tasarım yönetimi danışmanı Murat Süter ve GQ Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Zeynep Üner, Tamer Yılmaz’a verdikleri pozlar ile yer alıyor.

Sergiye iş, sanat, spor ve cemiyet hayatından İgor Tudor, Ece Sükan, Eda Taşpınar, Tamer Yılmaz, Ceylan Çapa, Roman PetroVich Neustatter, Şirin Ediger, Begüm Birgören, Naz Elmas, Seben Koçibey, Melissa Çakarlar, Aslı Ekşioğlu, Roman ve Mirgün Cabas katıldı.

GQ Global Travelers sergisi, 31 Aralık 2017 tarihine dek Emaar Square Mall Art Center’da görülebilir.