Gayrimenkul sektöründe Türkiye ve Amerika’daki emlak işbirliğini arttırıp, Türk ekonomisine katkı sağlamak amacıyla bir araya gelen LEAD Consulting Group CEO’su ve Heafey Group Uluslararası Pazarlama Direktörü Emel Onur ile Spero Group CEO’su Orhan Çelik, Ocean Resort Conrad projesini Türk yatırımcılara tanıtmak amacıyla bir dizi etkinlik planladı.

LEAD Consulting Group CEO’su ve Heafey Group Uluslararası Pazarlama Direktörü Emel Onur “ Ocean Resort Conrad projesinin tanıtımı için İstanbul, Ankara ve İzmir’de Türk emlakçı dostlarımızla yaptığımız işbirliğine Türk yatırımcılara verdikleri kişiye özel ve birinci sınıf hizmetle tanınan Spero Group ile devam etmekten mutluluk duyuyoruz. Ocean Resort Conrad’le başlayan işbirliğimizin Güney Florida’daki başka projeler için de devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

Spero Group CEO’su Orhan Çelik’te “Dünyaca ünlü gayrimenkul şirketi Heafey Group ile başlattığımız işbirliğinin uzun soluklu olacağına ve Türkiye-Amerika arasında kurulan emlak köprüsüne katkıda bulunacağına inanıyoruz. Amacımız Türk yatırımcılara en güzel projeleri, en uygun koşullarla sunmak ve müşterilerimizi Condo Hotel gibi yeni konseptlerle tanıştırmaktır” dedi.

İşbirliğinin ilk adımı olarak Spero Group’un Bodrum Palmarina’da bulunan Lounge’ında 1 hafta boyunca Ocean Resort Conrad projesi için özel bir tanıtım yapıldı. Heafey Group Türkiye Koordinatörü Deniz Derelli’nin katılımıyla düzenlenen tanıtıma tatillerini Bodrum’da geçiren yatırımcılar ve yabancı ziyaretçiler büyük ilgi gösterdiler. Deniz Derelli etkinlikle ilgili olarak, “Türkiye’nin dört bir yanından gelen, tatil yapan yatırımcı adayları ile verimli bir hafta geçirdik. Projemizin bitmiş olması ve yatırımcılar için kira garanti opsiyonu ziyaretçilerimizin yoğun ilgi göstermesine sebep oldu ”dedi.