Prematüre bebeklere özel geliştirilen bebek bezini hastanelere bağışladığını açıklayan Prima, prematüre annelerine de destek olmaya devam ediyor. 8 Aralık’ta gerçekleşen ve prematüre annelerinin buluştuğu etkinliğe, Akasya Asıltürkmen ve Başak Sayan da katıldı.

Prima Prematüre BebeklerTürkiye’de 30 yıldır yenilikçi ürünleriyle bebeklerin sağlıklı, mutlu gelişimlerine katkı sağlamak için çalışan Prima, uzman doktor ve yenidoğan bakım ünitesi hemşireleriyle birlikte prematüre bebekler için özel geliştirdiği dünyanın en küçük bebek bezini hastanelere bağışladı. Ayrıca El Bebek Gül Bebek Derneği ile gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesi kapsamında derneğin Anne Bebek Fonu’na bağışta bulundu. Prematüre ile ilgili farkındalığı arttırmayı hedefleyen Prima, 8 Aralık’ta Hilton Bosphorus’ta prematüre annelerine özel bir etkinlikte düzenledi.

Prima Prematüre BebeklerBaşak Sayan ve Akasya Asıltürkmen Prematüre Annelerine Destek Verdi

Prematüre bebeklere ve ailelere destek olmaya devam eden Prima, prematüre annelerinin deneyimlerini paylaşacağı ve uzmanlar tarafından bilgilendirileceği bir kahvaltı düzenledi. Prematüre annesi olan Başak Sayan da deneyimlerini, yaşadığı süreçleri prematüre anneleriyle paylaştı. Akasya Asıltürkmen de etkinliğe katılarak prematüre annelerine destek verdi.