Mücevheri lüks olmaktan çıkarıp günlük hayatın bir parçası haline getiren Atasay’ın geleneksel Altın Çadır Günleri, yurtiçinden ve yurtdışından ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Geleneksel Altın Çadır Günleri’nde her yaşa ve her bütçeye uygun, kolyeden yüzüğe, gerdanlıktan bileziğe kadar 40 bin çeşit ürün 230 TL’den başlayan fiyatlar ile tüketicilerle buluşuyor.

Türkiye mücevherat kategorisinin Lovemark’ı Atasay’ın geleneksel Altın Çadır Günleri’nin sekizincisi devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneksel Altın Çadır Günleri’ne başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere çevre ülkelerden misafirlerini ağırlamayı sürdürüyor. 230 TL’den başlayan her yaşa ve her bütçeye uygun, kolyeden yüzüğe, gerdanlıktan bileziğe kadar 40 bin çeşit ürün tüketicileri ile buluşuyor.

Atasay’ın, İstanbul Yenibosna’daki Fabrikası’nda düzenlediği Altın Çadır Günleri, bu yıl eş zamanlı olarak Pendik Viaport Asia ile Konya’da Valilik karşısında yer alan Atasay Altın Market mağazası ve www.altincadir.com” adresi üzerinden gerçekleştiriliyor.

Sayısız seçenek ve farklı tarz ürünleri aynı çatı altında toplayan Atasay, geçmiş sezon ürünlerini özel fırsatlarla tüketicilerle buluşturuyor. İstanbul ve Konya’daki üç farklı adreste, 08:30-22:00 saatleri arasında herkese açık olan Altın Çadır Günleri, 12 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek.

“Tüm Atasay mağazalarında altın çadır köşesi kuruldu”

Altın Çadır Günleri’nin sekizinci yılında yeni bir ilke daha imza atan Atasay, ülke çapındaki tüm mağazalarında kurulan altın çadır köşesi ile Türkiye genelindeki tüketicilerin benzer fırsatlardan yararlanmasına da imkân sunuyor.