Türkiye, hobilerinin peşinde koşmaktan vazgeçmeyenleri bir araya getirecek olan Big Boyz Festivali’ne hazırlanıyor. Klasik arabalardan motocrossa, dünyayı ters düz eden akrobatik uçak gösterisinden yelkene, RC deneyiminden futbola hayata renk katan eğlence, spor ve hobilerin hemen hepsi tek festivalde toplanıyor. 15-16-17 Eylül’de Viaport Marina’da benzersiz bir deneyime davet eden Big Boyz Festival, üç gün boyunca yapılacak canlı performanslar ve “Sunset Party”leri ile de 7’den 70’e tüm erkeklere ve hayatında erkek olan herkese doludizgin eğlence vaat ediyor.

Moto akrobasi, gyrocopter gösterisi…

Özel hobilerin özel etkinlikler ile buluşacağı festival, hep aynı şeyleri yapmaktan bunalan ve nefes alma ihtiyacı duyanlara 3 günlük bir mola sunacak. Bilgisayar oyunlarından motosiklete, uçuş deneyiminden balıkçılığa hemen hemen tüm hobiler, Festival alanında yer alarak, meraklıları ile bir araya gelecek.

Usta sürücüler festivalde engel tanımayan motosiklet showlara, heyecanla izlenecek, inanılmaz gösterilere imza atacak.

Festival, yapılacağı Viaport Marina’nın fiziksel imkanları sayesinde sadece karada değil havada ve denizde de son yılların en unutulmaz şovlarına sahne olacak. Akrobatik uçak, paramotor ve gyrocopter gösterileri yürekleri ağza getirirken, deniz tutkunları fly jet ve fly board ile eğlenecek.

Festival, adrenalin dolu ve unutulmaz gösterilerin yanı sıra tadı damakta kalacak söyleşi ve workshoplara da ev sahipliği yapacak. Alanında Türkiye’nin en iyisi olan isimler hayranları ile bir araya gelecek.

Bira yapım, DJ, yelken, fotoğrafçılık ve atıştırmalık yemek vb. atölye ve workshoplar da festival alanında meraklılarını bekliyor olacak.

3 gün canlı performans, 3 Sunset Party!

10 bin metrekarelik alana kurulacak festivalde üç gün boyunca canlı performanslar yapılacak ve “Sunset Party”ler düzenlenecek. Festivalde, ailece eğlenceye doyuran aktivitelerin yanı sıra kadın ve çocuklar için de özel etkinlikler yapılacak.

Big Boyz’a 3 günde 30 bin kişinin katılması ve alanında lider markalarla buluşması hedefleniyor.