GARDEN SALE ‘Tasarım Şenliği’ 6 YAŞINDA!

Tasarımın kalbi 9-10 Eylül’de şehrin merkezi KüçükÇiftlik Park’ta atacak!

9-10 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Garden Sale, birbirinden farklı tasarım ve tasarımcıları 6. kez KüçükÇiftlik Park’ta tasarım severlerle bir araya getirecek. Her yıl ilgi ile takip edilen tekstilden takıya, vintage objelerden endüstriyel tasarım ürünlerine kadar binlerce tasarımın yer aldığı Garden Sale bu sene de dopdolu geçecek.

Tasarım, atölye, alışveriş ve müziği tek çatı altında birleştiren Garden Sale, gündüzden geceye renkli, enerjisi bitmeyen bir şenlik ruhu yaşatacak. Her biri kendi alanında özgün, yaratıcı tasarımlarıyla dikkat çeken birçok tasarımcıyı ve çalışmalarını bulabileceğiniz Garden Sale, atölyeler, sokak müzisyenleri, swing jazz session’ları ve film gösterimleri ile şenlenecek, her anından keyif alacağınız bir deneyime dönüşecek.

Sattas ve Flapper Swing Garden Sale Sahnesinde!

Türkiye’de Reggae denilince akla gelen ilk isim Sattas 9 Eylül’de Garden Sale sahnesinde olacak. Montreal Caz Festivali, Sziget Müzik Festivali, Rototom Reggae Sunsplash, Ruhr Summerjam gibi dünyaca ünlü festivallerde yer alan grup, bitmeyen enerjileri ile herkesi kendilerine hayran bırakacak. 10 Eylül’de ise Django Reinhardt ve Sidney Bechet’nin izinden giden jazz manouche grubu Flapper Swing sahnede olacak. 1920’lerin ruhu ve otantik soundlarıyla yorumladıkları repertuarları dinleyenlere cazın altın çağını yaşatacak.

URU ve showhow ortaklığıyla gerçekleşen, tasarım severlerin buluşacağı Garden Sale sürprizlerle dolu, bambaşka bir hafta sonu geçirmek isteyenleri bekliyor.

9-10 Eylül KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek Garden Sale ‘Tasarım Şenliği’ etkinliğinin biletleri Biletix’te!