Türsab, ‘Ruanda Tanıtım Etkinliği’ ve ‘Tataristan Cumhuriyeti Kazan Şehri Tanıtım Etkinliği’ kapsamında Türkiye’ye gelecek üst düzey yetkilileri, otelleri ve incoming acentaları ağırlayacak.

Dünya’nın en önemli turizm temsilcileri ve acentalarını Türkiye’de ağırlayan TÜRSAB Ruanda ve Tataristan’dan gelecek turizm heyetlerine ve acentalara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 10 Kasım Cuma Günü TÜRSAB Genel Merkez’de ayrı ayrı gerçekleşecek etkinliklere temsilcilerin yanı sıra acentalar da katılarak B2B görüşmeler yapabilecek.

Ruanda Tanıtım Etkinliği / 10 Kasım 2017 / TÜRSAB Genel Merkez

TÜRSAB ev sahipliğinde, Ruanda Kalkınma Kurulu (RDB) Türkiye Delegasyonu tarafından, 10 Kasım 2017 Cuma günü, 10:30 – 12:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek Ruanda Tanıtım Etkinliği’ne; Ruanda Türkiye Büyükelçisi Williams NKURUNZIZA, Ruanda Geliştirme Kurulu (RDB) Baş Turizm Görevlisi Belise KALIZA, RDB Turizm Sorumlusu Philibert NDANDALI, Ankara Ruanda Büyükelçiliği Müşaviri Eric RUGANBA, Ruanda Tur ve Seyahat Birliği Başkanı Bonita MUTONI ve Ruanda’dan birçok yetkilinin katılımı olacak.

Tataristan Cumhuriyeti Kazan Şehri Tanıtım Etkinliği / 10 Kasım 2017 / TÜRSAB Genel Merkez

TÜRSAB, Tataristan Cumhuriyeti işbirliğiyle ‘Tataristan Cumhuriyeti Kazan Şehri Tanıtım Etkinliği
kapsamında; Tataristan Cumhuriyeti Kazan Şehri’nden gelecek turizm yöneticileri ve incoming acentaları ağırlayacak. 10 Kasım 2017 Cuma günü, 14:00 – 17:00 saatleri arasında TÜRSAB Genel Merkez’de gerçekleşecek Etkinliğe; Tataristan Cumhuriyeti ile çalışan veya çalışmak isteyen özellikle Outgoing Acentalar katılabilecek.