ZUBİZU üyelerinin, bir yandan yaz alışverişlerini yaparken bir yandan da keyifli bir gün geçirdikleri ZUBİZU Yaz Alışverişi etkinliği Canan & İris Concept Events iş birliğiyle önceki gün Les Ottomans’da gerçekleşti. Özel günlerde düzenlenen ve geleneksel hale gelen ZUBİZU alışveriş etkinlikleri kapsamında düzenlenecek organizasyona birbirinden renkli 50’yi aşkın marka ve tasarımcı, yaz koleksiyonlarını ziyaretçiler ile buluşturdu.

Aralarında Saba Tümer’in tasarladığı ürünlerden oluşan markası Flow by Saba Tümer, Ayfer Toprak’ın sahibi olduğu Aşk-ı İstanbul, Aslı Şen ve Eda Kosif’in yeni markası Loox gibi markaların da yer aldığı etkinliğe aralarında Alara Malaz, Aylin Tahincioğlu, Meral Tahincioğlu Peltekçi, Berrin Zorlu, Burcu Hattat, Burcu Karabacak, İpek Köse, Ebru Akel, Eda Kosif, Figen Kıral, Füsun Kuran, Gül Gölge Saygı, Hediye Güral Gür, Levent Kızıl, Pervin Ersoy, Pınar Tezcan, Sanem Tezman, Şah Yaycı, Yelda Demirören ve Yelda Elmas’ın olduğu ünlü isimler katılım gösterdi.

Yazlık şapka, hasır çanta, mayo, bikini, takı ve aksesuarların ağırlıkta olduğu markalarla yazı yaşatan etkinliğe Radyo Voyage müzikleriyle enerji kattı. Vogue Dergisi editörleri ziyaretçilere stil danışmanlığı yaparak yaz alışverişi ile ilgili ipuçlarını konuklar ile paylaştı. Seçtikleri ürünler hakkında stil danışmanlarından bilgi alan katılımcılar etkinlikte farklı bir deneyim yaşama fırsatı yakaladılar.

ZUBİZU Hakkında

Yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat ve eğlenceye farklı yaşam tarzlarına uygun birçok alanda kişiye özel öneri ve içerikler sunan mobil uygulama ZUBİZU, Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından geliştirilmiştir. İlgi alanlarına göre şekillenen, en güncel trendlerden beslenen ZUBİZU, içinde mobil ödeme, otel ve restoran rezervasyonu, bilet satın alma gibi fonksiyonları da barındıran yeni nesil bir mobil uygulamadır.