GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikası

Seçkin haberler sunan haber portalımız (mediaeliteist.com), ziyaretçilerinin gizlilik ilkeleri haklarını korur ve saygı duyar. Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların gizlilik bilgilerin korunması için gerekli hassasiyet ve yasal yaptırımları sonuna kadar uygulamaktadır.

Web sitemizde yer alan reklamlar, 3. taraf reklam şirketleri tarafından sağlanmaktadır. Bu şirketler özel kişisel bilgileriniz dışında kalan bilgileri depolamaktadır.Bu sayede daha çok hangi alanlara yönelik siteleri ziyaret etmenize göre reklamlar gösterilmektedir. Kesinlikle, ad-soyad, e-posta veya telefon numarası gibi kişiye özel bilgiler depolanmamaktadır.

Ziyaretçiler ilgili alanlara yönelik bir web sitesini ziyaret ettiğinde, reklamları görüntülediği takdirde çerezler tarayıcılarında kalabilmektedir. Bu çerezlerin kullanıcı davranışlarına göre depolanmasından sonra, ziyaretçi ilgi alanına uygun reklamlar görüntülenmektedir.

Telif Hakları

Bu haber portalında yer alan her türlü içeriğin telif hakları aksi net olarak belirtilmedikçe Görsel Medya Radyo Televizyon Uydu İnternetle Haberleşme Dayanışma Derneği ‘ne aittir. Bu sitede yer alan her türlü materyal 5846 numaralı yasada yer alan maddeler hükmünde korunmaktadır. Bunlar Görsel Medya Radyo Televizyon Uydu İnternetle Haberleşme Dayanışma Derneği ‘ne ait olan bütün materyaller izinsiz (yazılı izin) olmadan ve kaynak gösterilmeden ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. Sitemizden temin edinilen bilgiler sadece bilgi amacıyla kullanılabilir.

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Haber portalımızda yayınlanan yazılar ve yorumlar hiçbir bildirim yapmadan, yöneticiler tarafından uygun görülmediği takdirde yayımdan kaldırılabilir yada değişikliğe gidebilir.

Sitenin imtiyaz sahibi bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Sitemizde adı geçen markalar ve ürünlerin sorumluluğu firma sahiplerine aittir ve kendi telif haklarının verdiği imtiyazlar neticesinde değerlendirilmelidir.

Haber portalımızdaki içeriği kişisel olarak kullanılabilir veya depolayabilir ve sitemizi referans olarak gösterebilirsiniz.

Sorumluluk reddi

Derneğimiz, bu sitedeki bilgilerin doğruluğunu, eksiksizliğini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki yanlış veya eksikliği nedeniyle oluşabilecek sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir.

Haber sitemizin kullanımı sırasında yaşanacak herhangi olası sorunlar (kesinti, virüs vb.) veya sisteminizde oluşacak zararlardan hiçbir şekilde sorumlu kabul edilemez.

Sitemizden yapılacak harici bağlantılardan doğacak her türlü riskten kullanıcı sorumludur.

Derneğimiz, bu sitede yer alan tüm içerikleri ve materyalleri önceden bildirimden değiştirme hakkına sahiptir.

Yasal İşlem

Sitemizde yer alan materyallerin yukarıda belirtilen durumlara uyulmadığı takdirde telif hakları yasası uygulanır. Bu durumda derneğimiz, kusurlu bulunan kişi veya kurumlar tespit edilip tedbir amaçlı yasal işlem başlatacaktır. Uygulanacak yasal işlemin masrafları da telif hakkını ihlal eden kişi veya kurumlar tarafından ödenecektir.