Emirates, yeni First Class hizmetini Kasım ayındaki Dubai Air Show’da vitrine çıkaracağını duyurdu. Boeing 777-300ER uçaklarında yer alacak yeni First Class kabin, mevcut 777 filosundaki 1-2-1 düzenine sahip 8 özel süit yerine 1-1-1 düzeni ile 6 özel süite sahip olacak.Tamamı yeniden tasarlanan First Class ürününe ek olarak Emirates’in yeni Boeing 777-300ER uçağının Business ve Economy Class kabinlerinde de birçok yeni özellik bulunuyor. Emirates, yeni Boeing 777-300ER’in hangi destinasyonlara hizmet vereceğini de önümüzdeki günlerde duyuracak.

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Emirates Havayolu Başkanı, Sir Tim Clark: “Farklı sınıflardaki kabin ürünlerimiz düzenli olarak geliştiriliyor ve yenileniyor. Fakat yolcularımız, Kasım ayı itibari ile Emirates’in yeni 777’lerinde, uçuş deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyan daha büyük yenilikler ile tanışacak. Yeni First Class ve tüm Emirates 777 deneyimleri için planlama ve geliştirme ile geçen bir yılın sonuçlarını paylaşmak için heyecan duyuyoruz. Daha fazla detay için bizi takip etmeye devam edin”dedi.

Emirates, Dubai merkezinden altı kıtaya uçan 162 modern, geniş gövdeli uçağı ile dünyanın en büyük Boeing 777 operatörü.

Havayolu, First Class yolculuğuna getirdiği yeni standartlar ile 2003 yılında ticari uçuşlardaki özel süit kavramının öncüsü oldu. Emirates’in uçak içi yolcu deneyiminde, sektörde çıtayı yükselten başarılı inovasyonları arasında şunlar yer alıyor: A380’deki Uçak İçi Duş Spa ve Dinlenme Salonu, tüm sınıflarda yer alan benzersiz ve ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice her koltukta yer alan mesajlaşma, e-posta, telefon, mobil ve wi-fi hizmetleri ile uçak içi bağlantı.

Emirates hakkında:

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Emirates, yolcularını altı kıtada, 83 ülkede 156 destinasyona taşıyor. 258 adet geniş gövdeli Airbus ve Boeing uçakla faaliyet gösteren Emirates’in toplam değeri 108 milyar doların üzerinde 217uçak siparişi bulunuyor

Detaylı bilgi için:www.emirates.com