Anadolu Yakası’na yeni bir yaşam merkezi sunan Hilltown AVM, ziyaretçilerini açılış etkinlikleri kapsamında müzik festivaliyle buluşturuyor. Hilltown 4 ve 5 Kasım tarihlerinde; Brezilya’nın samba müziklerini, Küba’nın latin şarkılarını seslendiren grup King of Carnaval ve Little Band Jazz Orkestrası ile müzikseverlere görkemli bir program sunuyor.

4 Kasım Cumartesi günü 19.00-20.30 saatleri arasında Brezilya’nın samba müziklerini ve Küba’nın latin şarkılarını seslendiren grup King Of Carnaval’ın müzikleriyle devam edecek şölende sanatçılar özel kostüm, enstrüman ve şovlarıyla izleyenlere eğlence dolu saatler yaşatacak. 5 Kasım Pazar günü müzik dolu etkinliğin son konuğu Little Band Jazz Orkestrası ve Konuk Sanatçı Ersan Erdura olacak. 19.00 – 20.00 saatleri arasında gerçekleştirecek etkinlikte Little Band Jazz Orkestrası, Türkiye’nin Elvis Presley’i olarak tanınan sanatçı Ersan Erdura ile vereceği müzik ziyafetinde Tom Jones, Elvis Presley ve Frank Sinatra’nın en sevilen eserlerini Hilltown ziyaretçileri için seslendirerek unutulmaz anlar yaşatacak.

İstanbul’un yoğun temposundan sıkılmış metropol insanının nefes alabileceği alışveriş ve eğlence kasabası konsepti hedeflenerek tasarlanan Hilltown, adını mimari özellikler ile birlikte küçük bir şehri andırması sonucunda aldı. Sahip olduğu marka karması, Adalar manzarasına karşı konumlanan restoranları, alışveriş caddeleri, neoklasik mimari yapısı, kolay ulaşılabilir lokasyonu ve geniş eğlence alanlarıyla Hilltown şehrin ortasında, şehirden uzaklaşma lüksü yaşatacak.