25 yıllık meslek hayatında müzik, televizyon, eğlence ve sanat camiasında hatırı sayılır bir tecrübeye sahip olan ve pek çok ünlü ismin iletişim danışmanlığını yapıp, yönettiği krizlerle sayısız başarılara imza atan, yazdığı kitaplar, İstanbul gece hayatına kazandırdığı işletmeler, ses getiren sosyal sorumluluk kampanyaları ve aldığı sayısız ödülle adından sıkça söz ettiren iletişim danışmanı Özgür Aras’ın 9. kitabı “Senin Adın Bir Marka” 20 Temmuz’dan itibaren raflardaki yerini alıyor.

Özgür Aras’ın kaleme aldığı “Senin Adın Bir Marka” kitabı, kendi yaşamlarında başarıya ulaşma yolunu arayanlara kılavuzluk edecek. Aras, okuyuculara “Neden sizin adınız da bir marka olmasın?” sorusunu soruyor.

Bugüne kadar Ajlan Büyükburç, Berkay, Demet Akalın, Deniz Akkaya, Deniz Seki, Emre Aydın, Gülben Ergen, Seda Sayan, Yonca Evcimik ve Zerrin Özer gibi pek çok ünlü isimle çalışan Özgür Aras, “Senin Adın Bir Marka” ismini verdiği kitabında, bu defa kendi yaşam öyküsünden yola çıkarak okuyuculara marka olma yolunun püf noktalarını paylaşıyor.

“Hayalleriniz ne kadar büyük? Kendi işini kurmuş, başarılı olmuş hatta zirveye gözünü diken insanlara imrenerek bakmayı mı tercih ediyorsunuz yoksa kendi hayallerinizin peşinden gidecek cesarete sahip misiniz? Başarmak için önce karar vermek gerek ama nasıl?” sorularıyla okuyucuyu kışkırtan Özgür Aras, birebir tecrübeleri ve örnekleriyle marka olma yolunda deneyimlerini aktarıyor.

Özgür Aras, “Senin Adın Bir Marka” adını verdiği 9’uncu kitabını “Kendi başarı yolculuğumda bana hayat tecrübeleri ve mesleki birikimleri ile ışık tutup, desteklerini esirgemeyen, deneyimlerini cömertçe paylaşan ustalarım Ahmet San, Erkan Özerman, Lisa Tuna ve Stelyo Pipis’e saygı ve şükranlarımla…” notuyla ithaf ediyor.