BA-Works’ün düzenlediği uluslararası iş analizi konferansı BAistanbul’un üçüncüsü 5 Aralık’ta gerçekleştirilecek. Etkinliğin bu yılki teması ise, teknoloji dünyasındaki farklı bakış açılarını bir araya getirmeyi ifade etmek üzere, “Perspektifleri Birleştirmek” olarak belirlendi.

BA-Works tarafından düzenlenen, Türkiye ve Güney Doğu Avrupa bölgesinin ilk ve tek uluslararası iş analizi konferansı BAistanbul, bu yıl üçüncü kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 5 Aralık 2017 Salı günü gerçekleştirilecek etkinliğin bu yılki teması “Perspektifleri Birleştirmek”.

BAistanbul’da Endüstri 4.0, IoT, büyük veri, yapay zeka ve sanal gerçeklik gibi yeni metotların ve teknoloji trendlerinin iş analizine uyarlanmasına yönelik farklı bakış açıları farklı sektörlerden isimlerin yer alacağı konuşma ve panellerle değerlendirilecek. Etkinlikte ayrıca, Türkiye’deki iş analizi pratiklerine ve gelişmelerine ışık tutan Türkiye İş Analizi Raporu’nun son edisyonunun da lansmanı yapılacak.

Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da iş analizi alanında görev yapan profesyonellerin büyük ilgi göstermesi beklenen etkinliğin keynote konuşmacıları şöyle sıralanıyor:Digital42 Dijital İş Lideri Aleš Štempihar, Mind The Product Kurucu Ortağı ve CEO’su James Mayes, ProdPad Kurucu Ortağı Janna Bastow, Uluslararası İş Analizi Enstitüsü (IIBA) EMEA Direktörü Kashif Riaz.

Doğuş Teknoloji ve OBSS’nin ana sponsorluğunda, AKUT, Audi, Kariyer.net, Modern Analyst ve Webrazzi’nin destekleri ile gerçekleşecek etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgi baistanbul.org adresinden alınabiliyor.