MERYEM UZERLİ LOS ANGELES’TAKİ BÜYÜLEYİCİ ERDEM X H&M GALASINA KATILDI

LOS ANGELES, 18 EKİM 2017–

Ünlü yıldız Meryem Uzerli, H&M’in özel davetlisi olarak dünyaca ünlü tasarımcı Erdem Moralıoğlu ile H&M’in ortak koleksiyonu ERDEM x H&M’in Los Angeles lansmanına katıldı.Uzerli, Los Angeles’taki tarihi Ebell kulüpte Kirsten Dunst, Kate Bosworth, Selma Blair, Kate Mara ve Alexa Chung gibi yıldızlarla bir araya geldi. Davette, H&M elbisesi ile göz kamaştıran Meryem Uzerli dünya basınından büyük ilgi gördü.

H&M her yıl yaptığı tasarımcı işbirliklerinin 13.’sünü Türk asıllı tasarımcı Erdem Moralıoğlu ile gerçekleştirdi. Hollywood’dan İngiliz Kraliyet ailesine pek çok ünlü ismi giydiren tasarımcı H&M için ERDEM x H&M koleksiyonunu yarattı. Koleksiyon dünya yıldızlarına ve moda dünyasına Los Angeles’ta gerçekleşen özel bir defile ve davet ile tanıtıldı. Meryem Uzerli’nin özel konuklar arasında yer aldığı defilede Malgosia Bela, Alek Wek ve Guinevere Van Seenus gibi modeller podyumda yürüdü.

ERDEM X H&M’in dünya basınına tanıtıldığı davette, Ebell kulübü Erdem’in Londra köklerine atıfta bulunularak, İngiliz bahçelerine dönüştürüldü. H&M Beauty ürünlerinin kullanıldığı defilede güzellik tasarımını üstlenen isim güzellik editörü Isamaya Ffrench oldu.Meryem Uzerli, Alexa Chung, Selma Blair, Kate Bosworth, Kirsten Dunst ve daha pek çok ünlü davetli, defileden sonra Grimes tarafından gerçekleştirilen bir özel performansı izlediler. Galası yıldızlar gecesine dönüşen koleksiyonun kampanya filmi de yine Hollywood’un en ünlü yönetmenlerinden biri olan Baz Luhrmann tarafından çekilmişti.

ERDEM x H&M 2 Kasım’dan itibaren dünya çapında seçili H&M mağazalarında ve hm.com’da sunuluyor olacak.

Etkinlikten fotoğraflar ve videolar için lütfen hm.com/press adresini ziyaret edin

Etkinlik filmi gün boyunca sunuluyor olacak.