ÜNLÜLERİN DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI1997 yılında güzellik sektörüne adım atan Ünlülerin Güzellik Uzmanı Emsal Doğan, geçtiğimiz günlerde yeni yaşını kutladı. Güzelliklerini emanet ettikleri Doğan’ın, doğum gününde yanında olamayan ünlü dostları, videolar, kutlama mesajları ve pastalar göndererek kendisini yalnız bırakmadılar.Dostluğu ve başarılı işleri için de teşekkür eden ünlü isimlerin kutlamalarını sosyal medyadan takipçileri ile paylaşan Doğan, mutluluğuna onları da ortak etti.

Ünlü İsimler Videolu Kutlama Yarışına Girdi

Kutlama videoları çekenler arasında Nükhet Duru, Elif Karlı, Emel Yıldırım, Gülşah Saraçoğlu, Linet, Günel, Nil Karataş, Yeliz Yeşilmen, Yeşim Salkım gibi isimler yer aldı. Ekranın sevilen ünlü isimlerinden gelen mesajların, pastaların ve videoların hepsini sosyal medya hesabından mutluluğunu takipçileriyle paylaştı.

“Birçok Ünlü Dostumun Güzelliklerine Ufak Dokunuşlar Kattım…”

ÜNLÜLERİN DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASIEmsal Doğan, doğum günü kutlamalarının ardından “20 yıldır birçok ünlü dostumun güzelliklerine ufak dokunuşlar kattım. Bugünlere gelirken hepsinin bana büyük desteği oldu. İnsan böyle özel günlerde sevildiğini hissedince kendisini çok şanslı hissediyor. Hayatıma girdikleri için her daim şükrediyorum” açıklamasında bulundu.

Fotoğraflara galerimizden göz atabilirsiniz.