Gittiği her şehirde lezzet tutkunlarının yaşam alanına dönüşen gastronomi merkezi Eataly’de Çarşamba akşamları müzik performanslarıyla renkleniyor. Ekim ayı boyunca her Çarşamba gerçekleşecek olan birbirinden özel canlı performanslarla Eataly’de keyifli saatler yaşanacak.

Süheyl & Behzat Uygur’un sergilediği Yeşilçam Sahnede kabare şovu, Dilek Sert Erdoğan’ın caz performansı ve komedyen Ceyhun Yılmaz’ın stand up şovuna ev sahipliği yapacak olan Eataly’de misafirler eğlenceyi İtalyan lezzetleriyle birlikte yaşayacaklar.

Müzik ve Mizah Bir Arada

Yeşilçam filmlerinin unutulmaz şarkıları sahnelerin özlenen isimleri Süheyl & Behzat Uygur kardeşlerin performansıyla Eataly Bar Terrazzo’da tekrar hayat buluyor. Eataly’nin boğaz manzarası eşliğinde ve ev ortamı sıcaklığında özel bir şov deneyimi ile 11 Ekim Çarşamba akşamı müzik ve mizah dolu kabare şovlarla eğlenmeye ve gülmeye hazır olun.

Müzik Dünyasının Siyahi Sesi

Müzik dünyasında ‘siyahi ses’ olarak nitelendirilen Dilek Sert Erdoğan 14 Ekim’de Eataly’nin özel dekorasyonu ve renkli atmosferi ile İtalyan aperatif kültürünü yansıtan yeni mekanı Eataly Bar Aperitivo’da sevenleriyle buluşuyor. Türkiye’nin en güçlü caz vokallerinden biri olan Erdoğan’ın, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları yorumladığı renkli ve yüksek enerjili repertuvarıyla kaliteli müziğe doyacaksınız.

Sosyal Medya Nasıl Kullanılmaz

Sahne şovlarıyla büyük bir hayran kitlesi kazanan Ceyhun Yılmaz, “Sosyal Medya Nasıl Kullanılmaz” gösterisiyle 25 Ekim’de Eataly’nin özel dekorasyonu ve renkli atmosferi ile İtalyan aperatif kültürünü yansıtan yeni mekanı Eataly Bar Aperitivo sahnesinde yeni medya iletişiminin ABC’si üzerine odaklanıyor. Çağımızın en büyük iletişim kaynağı olan sosyal ağlar üzerine komik bir o kadar da eleştirel örneklerle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan usta komedyen, yeni medya iletişimini ve en vazgeçilmez iletişim kanalları olan Twitter, Facebook ve Instagram’ı mercek altına alıyor.

Not: Biletler Biletix’ten satın alınabilir.