TAB Gıda bünyesinde 2007 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan dünyanın en büyük pizza restoran zincirlerinden Sbarro®, Türkiye’de başarıyla geçen 10 yılı geride bıraktı.

TAB Gıda güvencesiyle 2007 yılında Türk halkı ile tanışan ve kısa sürede beğeni toplayan dünyanın en büyük pizza restoran zincirlerinden Sbarro®, Türkiye’deki 10. yılını kutluyor. Napoli’nin geleneksel ve nefis İtalyan lezzetlerini tutkunları ile buluşturan ve bunu yaparken kalite ve sağlık ilkelerinden asla taviz vermeyen Sbarro®, Türkiye genelinde 30’a yakın ilde 80’e yakın restorana ulaştı.

Sbarro®’nun başarısının arkasındaki sır kaliteli et ve lezzetli pizza hamuru. Leziz Sbarro® pizzaları müşterilerin gözü önünde profesyonel bir ekip tarafından uluslararası hijyen standartlarında hazırlanıyor. Ürünlerde kullanılan etler, yüksek kalitede üretim yapan Amasya Et Ürünleri’nden tedarik ediliyor. Pizzaların yanı sıra, makarnalar, salatalar, Fransız usulü tavuk, köfte, fırın patates, sote sebzeler, wrap çeşitleri, çorba ve tatlılardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor; üstün hizmet kalitesinden asla ödün verilmiyor.

İnovasyonları ile Ön Planda

Sbarro® Türk insanın damak tadına uygun geliştirdiği inovasyonla ile de adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle sosis, sucuk, özel tarifimize göre hazırlanmış pepperoni ile dolu üzeri romano peyniri, kekik ve maydanozlu iki kat özel Sbarro hamurundan oluşan ve bir dilimi yaklaşık 400 gr.’lık Sbarro® Chicago’s™ Pizza büyük ilgi görüyor. Ayrıca, Sosis ve Pepperoni, Supreme, Sucuklu seçenekleriyle sunduğumuz Stuffed Pizza geliştirdiğimiz iki kat özel Sbarro® hamuru sayesinde doyurucu lezzet arayanlar için ideal bir seçenek oldu. Sucuklu, Sosisli, Pepperonili ve Ispanaklı Stromboli seçeneklerimiz ise Türkiye’ye özel geliştirdiğimiz inovatif ürünlerimiz.

Dünyadaki En Büyük Pizza Restoran Zincirlerinden Biri

En lezzetli dilimlerin adresi Sbarro®’nun hikâyesi, Napoli’den New York’a göçen Carmela ve Gennaro Sbarro® çifti tarafından 1956 yılında Amerika’da açtıkları “Sbarro® Salumeria” adlı ilk restoranla başlıyor. Brooklyn’de açtıkları bu ilk restoranda taze ürünleri ve lezzetli yemekleri misafirlerinin beğenisine sunan ve yüksek standartlarda hizmet veren Sbarro®, müşterilerin ilgisini kısa sürede çekti. Lezzetli ve taze ürünlerin hızlı ve self-servis ile sunulmasından doğan konseptiyle Sbarro®, dünyadaki en büyük pizza restoran zincirlerinden biri olmayı başardı.