Bay İnşaat Yönetim Kurulu üyesi Erol Özmandıracı, Türk Lezzet Müzesi girişimiyle, 16-17 Eylül tarihlerinde düzenlenen Gastro Entertainment 2017’de, gastronomi dünyasına katkılarından dolayı özel ödüle layık görüldü. Çinili Köşk’te düzenlenen özel bir davet ile Gastro Entertainment İstanbul’da yer alan Türk Lezzet Müzesi büyük ilgi gördü.

Dünyadan ve Türkiye’den gurmeler, gastronomlar, şefler, kendi mutfağının şefi olanlar, mutfak sanatını geliştirenler, markalar ve mutfak sanatlarının önde gelen uzmanlarının buluştuğu Gastro Entertainment İstanbul’da; Türk Lezzet Müzesi girişimi ile gastronomi dünyasına katkılarından dolayı, Bay İnşaat Yönetim Kurulu üyesi Erol Özmandıracı’ya ‘Gastro Entertainment İstanbul’ özel ödülü verildi.

Turizm sektörünün duayenlerinden Ceylan Pirinçcioğlu’nun liderliğinde ilki düzenlenen Gastro Entertainment İstanbul, uzman sektör profesyonellerinin bir araya geldiği ve deneyimlerini paylaştığı özel bir platform olarak Türk gastronomisine değer katıyor .

Türk Gastronomi dünyasına heyecan ve yenilik katacak olan Türk Lezzet Müzesi; Gastro Entertainment İstanbul’da; Erol Özmandıracı ve 42 Maslak Satış ve Pazarlama Direktörü Zeynep Salman’ın ev sahipliğinde Çinili Köşk’te düzenlenen davette misafirlerine Sefarad yemekleri ikram edildi. Çinili Köşk’te düzenlenen Türk Lezzet Müzesi daveti, büyük ilgi gördü.

En az çeyrek asırdan bu yana Türk Mutfağına yön veren en meşhur 40 yerellezzet markasını tekbir çatı altında bir araya getiren Türk Lezzet Müzesi, Türkiye’nin asırlar içinde gelişmiş özgün lezzetlerini İstanbul’ un damak düşkünleriyle 2017 Ekim sonu42 Shops’ta buluşturacak !