Modern Akdeniz stiliyle tasarlanan, konforlu odalarının yanı sıra bölgede özel plaja sahip tek otel olarak öne çıkan D-Resort Göcek’te yaz sezonu hareketleniyor. Günbatımının izlenebileceği en muhteşem noktalardan birisi olan Q Lounge’daki doyumsuz seyre, güzel müzik ve özel kokteyller eşlik ediyor. Tatilinizi hafızalarda iz bırakacak bir anıya D-Resort Göcek’te dönüştürebilirsiniz.

Dünyaca ünlü Zuma’nın mimarları tarafından tasarlanan özel ahşap mimarisinde, İzayaka servis anlayışıyla hazırlanan çağdaş Japon mutfağından örnekleri tadıp, mekana özel müziklerle kulaklarınızın pasını silebilirsiniz. Q Lounge, gerek bölgedeki tatilseverlerin, gerekse bölgedeki koyları keşfe çıkan yat tutkunlarının vazgeçemediği adres olmaya devam ediyor.

Butik tatil anlayışı çerçevesinde konuklarına keyifli zaman geçirmeleri için ayrıcalıklı hizmet sunan D-Resort Göcek’te, otelin bisikletini alıp kasabada dolaşma, yürüyüşe çıkma ya da eşsiz Göcek koylarının keyfini otele ait lüks tekneyle çıkarma şansınız da yer alıyor. D-Resort Göcek, yemyeşil bahçeleri, gurme restoranları, barları, D-SPA’sı, D-Gym spor merkezi, toplantı salonlarıyla butik otel anlayışını farklı bir boyuta taşıyor.