İstanbul’un en büyük oteli Hilton Istanbul Bomonti içinde yer alan Avrupa’nın en büyük eforea Spa’sı, dünya çapındaki lüks Spa’ların değerlendirildiği 2017 World Luxury Spa Awards’tan iki ödülle döndü. Eforea Spa aynı zamanda Türkiye’den global bazda ödül alan tek Spa oldu.

Dünyanın en iyi ve en lüks otel Spa’larının ödüllendirildiği World Luxury Spa Awards kazananları 22 Temmuz 2017 günü Vietnam’da gerçekleşen bir törenle sahiplerini buldu. 144 ülkeden bağımsız Spa danışman ve profesyonellerinin oylamaları ile belirlenen ödüllerden ikisi Eforea Spa’ya verildi. Başvurduğu iki kategoride birden ödülü kucaklayan Hilton Istanbul Bomonti, Global kategoride ‘’En İyi Lüks İş Oteli Spa’sı’’ ve Ülke Ödülü kategorisinde ‘’En İyi Lüks Fitness Spa’’ ödüllerine layık görüldü. Eforea Spa, aynı zamanda Türkiye’den global bazda ödül kazanan tek Spa oldu.

Misafir memnuniyeti, online misafir yorumları, hizmet kalitesi, Spa’daki bakım ve uygulamaların çeşitliliği ve kalitesi, kullanılan ürünlerin kalitesi, Spa’nın fiziki koşulları ve bulunduğu lokasyon genel anlamda oylamayı etkileyen unsurlar olarak öne çıktı. Bu sene ülke, bölgesel ve global bazda toplam 32 farklı kategoride ödüllerin verildiği değerlendirmede 100.000 oy kullanıldı.

BAŞARI TESADÜF DEĞİL!

2017 World Luxury Spa Awards’tan bu yıl iki ödülle dönen, üç kata ve 3.300 metrekarelik dev bir alana yayılan Türkiye’nin ilk eforea Spa’sında, gönlünüzce arınıp tazelenmeniz için her türlü detay bulunuyor. Tesis içerisinde son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış 500 metrekarelik bir Fitness Center, sıcaklık ve su dengesi titizlikle denetlenen açık ve kapalı havuzlar, doğal ürünlerle donatılmış 14 uygulama odası, Vichy bakımı odası, geleneksel 3 Türk hamamı, 5 sauna ve buhar odası yer alıyor. Çiftler ve özel organizasyonlar içinse, VIP süit rezerve edilebiliyor.

ÇİFTLERE ÖZEL BAKIM SEÇENEKLERİ

Private Couple Suite, çiftlerin masaj, cilt bakımı, vücut bakımı ve hamam bakımlarını bir arada alabileceği ayrıca sauna ve buhar odasını özel olarak kullanabileceği bir alan. Çiftlere özel paket programlar bu odada uygulanıyor ve misafirler talep ederse bakım bittikten sonra bu odadaki sauna, buhar, hamam gibi aktivite alanlarını kullanmaya devam edebiliyor.

TERAPİSTLER BALİ’DEN

Büyük bir ekibin görev yaptığı eforea Spa’daki terapistler de alanlarının en uzman isimlerinden oluşuyor. Geniş terapist kadrosunda; Thai, Shiatsu, Lomi Lomi ve Sıcak Taş Masajı başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından masajlarla beraber vücut bakımları, el ve ayak bakımları konusunda uzman Bali’li terapistler yer alıyor.

TÜM ÜRÜNLER ÖZENLE SEÇİLDİ

Eforea Spa’da kullanılan kaliteli ürün gamı dünyaca ünlü markalar arasından özenle seçildi. “Essentials Journey” ve “Escape Journey” konseptleri içerisindeki bakımlarda İtalyan Comfort Zone markasının ürünleri kullanılıyor. Ayrıca aynı markanın, içerisinde kimyasal madde bulunmayan Ecocert sertifikalı, %99 doğal içerikli ürünü Sacred Nature da Eforea Spa’nın ürün yelpazesinde yer alıyor.