Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, her tarza hitap eden gömlek ve pantolon seçenekleri ile erkeklerin bayram kombinlerine şıklık katıyor. Kiğılı geniş koleksiyonu ile klasik takım elbiselerden vazgeçemeyenlerin ya da bayramda olsa rahatından taviz vermeyen erkeklerin buluşma noktası oluyor. Kiğılı’nın yeni sezona ait gömlek ve pantolonları farklı kalıp, model ve renk seçenekleri ile her zevke hitap ediyor.

Bayramda tarzını pantolon ve gömlek ile kombinlemek isteyen erkeklere ya da bayram da sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenlere özel kombin seçenekleri Kiğılı mağazalarında sizleri bekliyor.

Kiğılı Hakkında:

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, 1938 yılında erkekler için kumaş satışı amacıyla kurulmuştur. Üretime ilk kez 1965 yılında geçmiş; 1969 yılında ise Beyoğlu’nda ilk mağazasını açmıştır. Kiğılı, bugün Türkiye genelinde 67 ilde, 225 mağaza; yurt dışında Avusturya, Fransa, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kazakistan ve Çin’de 28 mağaza ve satış noktasıyla hizmet vermektedir. Her yaştan erkek için her gün en konforlu giyim deneyimi yaşatmayı amaçlayan Kiğılı, aralarında Yılın Perakende Kuruluşu, Yılın Teknoloji Uygulaması, Vitrin Tasarım Birincilik Ödülü, Müşteri Hizmetlerinde Üstün Başarı Ödülü, Alışveriş Merkezlerinde En Çok Tercih Edilen Erkek Giyim Markası, İnsana Saygı Ödülü’nün de olduğu pek çok ödüle layık görülmüştür.

www.kigili.com

Kiğılı Facebook

Kiğılı Instagram

Kiğılı Twitter