“See Now Buy Now” uygulamasının Türkiye’de ilk temsilcisi Gizia Gate, 
MBFWI Özlem Süer SS18 koleksiyonunu defilenin ardından 
Zorlu mağazasında satışa sunuyor

Türkiye’nin en beğenilen ve takip edilen tasarımcılarının koleksiyonlarını aynı çatı altında satışa sunan “Türk Modasının Buluşma Noktası” GATE, moda haftasını kutluyor.

GATE, geçtiğimiz sezonlarda gerçekleştirdiği See Now Buy Now etkinliğine bu sezon da devam ederek, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul SS18 Özlem Süer koleksiyonunu defilenin ertesi günü satışa sunuyor.

Moda haftalarında sergilenen koleksiyonlara eş zamanlı sahip olma avantajı sunan Gizia Gate, Özlem Süer defilesinin ardından, 16 Eylül Cumartesi günü koleksiyonu Zorlu mağazasına taşıyor.

“See now, buy now” akımını Türkiye’de uygulayan ilk marka Gizia GATE

Gizia Gate, dünyada moda devleri tarafından son yıllarda büyük bir trend olan “See now, buy now” akımını Türkiye’de uygulayan ilk marka. 2013’de DVF tarafından yayınlanan video ile başlayan, son olarak Burberry ve Tom Ford’un sezon koleksiyonlarını defile sonrası satışa sunması ile devam eden “See now buy now” akımı modanın demoratikleşmesinde yeni bir evre yarattı.

16-26 Eylül tarihleri arasında Gizia Gate Zorlu’da satışa sunulacak Özlem Süer SS 18 koleksiyonunu yakından inceleyebilir, sipariş verebilir ve herkesten önce sahip olabilirsiniz.

GIZIA GATE Zorlu Adres; Zorlu Center -2 Metro Katı Levazim Mah. Koru Sok. No:2