Wish More Hotel Istanbul, sıcak günlerin kendisini fazlası ile hissettirdiği bu günlerde zinde hissetmek ve fit olmak isteyenleri spor yapmaya davet ediyor. Şehrin dört bir yanından kolayca ulaşılabilen 5 yıldızlı otelin fitness salonu, kaliteli hizmet anlayışı ile göz dolduruyor.

Son teknoloji ekipmanlara sahip 500 metrekare büyüklüğündeki butik fitness salonunda, kişiye özel ve grup halinde egzersiz programları uygulanabiliyor. Profesyonel eğitmenler tarafından kişiye özel çalışmaların uygulandığı Wish More Hotel Istanbul’da, periyodik ölçümler, nabız ve oksijen kapasitesi gibi testler yapılarak gelişim disiplinli bir şekilde takip ediliyor.

Zumba, oryantal, crunch, total body, pilates matwork, body balance, spinning ve fat burn’den oluşan enerji dolu grup egzersizleri ile de spor yapmayı sıkıcı bir rutin haline getirmek yerine keyifli kılan Wish More Hotel Istanbul, motivasyonun hiç düşmeyeceği bir deneyim sunuyor.

Wish More Hotel Istanbul, ozon sistemi ile temizlenen kapalı yüzme havuzu ve hijyene verdiği önem ile farkını gösterirken, kapasitenin üzerinde üyelik kabul etmeyerek de spor salonu üyelerinin ve otel müşterilerinin rahatça spor yapabilmesine olanak sağlıyor.

Haftanın her günü, 07.00 ile 23.00 saatleri arasında açık olan Wish More Hotel Istanbul fitness salonuna üye olan tüm misafirler, kapalı yüzme havuzunun yanı sıra jakuzi, Türk hamamı, sauna ve buhar banyosu hizmetlerinden de ücretsiz yararlanabiliyor.

www.wishmore.com.tr

Wish More Hotel Istanbul hakkında:

Wish More Hotel Istanbul, 2016 yılında Bayrampaşa’da hizmete açılmıştır. 5 yıldızlı otel kategorisindeki otel, metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan merkezi lokasyonu, gönülden servis yaklaşımı, kent kültürünü yansıtan hizmet özellikleri ve iş dünyasına özel yenilikçi uygulamaları ile gerek iş gerek tatil amaçlı seyahat eden misafirlerine, keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Wish More Hotel Istanbul’un 29’u süit toplam 198 odası, 7 toplantı salonu, bir konferans salonu, bir balo salonu, açık etkinlik alanı ve restoranı bulunmaktadır. 2000 metrekare alana kurulu Wish More Fitness & SPA hem otel misafirlerine hem de otel dışından üyelere açıktır. Wish More Hotel, Türkiye çapında ve uluslararası alanda hizmet veren bir oteller zinciri oluşturmayı hedeflemekte, otelcilik sektörüne bir Türk markası kazandırma misyonu ile faaliyet göstermektedir.