Bayramın yaklaşmasıyla birlikte, klişe haline gelmiş “Nerede O Eski Bayramlar” cümlesini duymaya başladık bile.

Geçmişe özlem duyulduğunda yapılabilecek en basit şeylerden biri o günlere ait fotoğraflara bakabilmek. Fotoğrafların da artık dijital ortamlarda saklandığını düşünürsek, geçmişe ait anıları iyi saklamak, geleceğe aktarabilmek gerekiyor.

Veri depolama çözümleri üreticisi Seagate’in taşınabilir disk ailesi Backup Plus ile bunu kolayca yapabilmek mümkün. Windows ve Mac uyumlu diskler ile fotoğraflarınızı ve videolarınızı güvenli bir şekilde saklayabilir ve gelecek nesillere aktarabilirsiniz.

Sade ve şık tasarımın performansla birleştiği Backup Plus disk ailesinin 1TB’dan 5TB’a kadar farklı modelleri ve farklı renk seçenekleri bulunuyor.

Backup Plus Ailesi

Ultra Slim

Ultra Slim, Seagate’in en ince taşınabilir disklerinden biri. 9,6mm inceliğe sahip disk 1TB ve 2TB’lık kapasite seçenekleriyle sunuluyor. Göz alıcı altın ve platin renkleriyle tarz ve depolama bir araya geliyor ve diğer eşyalarınızla birlikte rahatça sırt çantanıza giriyor. Ultra Slim ile dijital hayatınızda hiç olmadığı kadar boş alan olacak.

Slim

Slim, dijital hayatınızı korumanın ve paylaşmanın kolay bir yolu. En önemli dosyalarınız için 2TB depolama alanıyla sizinle her yere gitmeye hazır olan bu diskin zarif ve koruyucu metal dış kaplaması klasik siyah, gümüş, kırmızı ve mavi renklerde sunuluyor.

Portable

Büyüyen dijital arşiviniz için tek ve kompakt bir taşınabilir disk. 4TB veya 5TB geniş kapasite; sağlam bir tasarım ve olağanüstü güvenilirlikle desteklenen yüksek kaliteli bir depolama alanı sunuyor.

Fast

Fast, performans her şeydir diyenler için. Diğer taşınabilir disklere oranla iki kat daha hızlı veri aktarımı yapabilen Backup Plus Fast ile saniyede 220MB beri aktarım hızına ulaşabilirsiniz.