34 inç eğimli 21:9 ultra-geniş Predator X34A monitör , minimum tekleme ve ekran yırtılması sağlayarak sarmal bir oyun deneyimi sunan dünyanın ilk NVIDIA® G-SYNC™ özelliklerine sahip eğimli monitörüdür. DTS® ses sistemi, 2x7W hoparlörler, fütürist alüminyum ayağının yanı sıra çerçevesiz tasarımı ve ortam aydınlatma seçenekleri şık ve heyecan verici bir eğlence deneyimi yaşatan Predator X34A’nın ultra geniş QHD (3440 x 1440) IPS paneli 178 derece görüntüleme açısına sahiptir. Aynı zamanda daha konforlu bir oyun ve çalışma deneyimi için göz yorgunluğunu azaltmak amacıyla titreme önleme özelliği de içerir.

Dünyanın en iyi kıvrımlı oyun ekranını deneyimleyin. Oyun deneyiminiz bundan sonra hiçbir zaman aynı olmayacak!

Süper akıcı: Acer Predator X34A ile hayal ettiğiniz akıcı oyun deneyimine ulaşabilirsiniz. NVIDIA® G-SYNCTM ekran kırılmalarını önleyerek ve takılmaları en aza indirerek PC oyun deneyimini efsanevi hale getiriyor. NVIDIA® G-SYNCTM, GPU’nuz tarafından işlenen kareleri monitörünüzün yenileme hızına senkronize ederek akıcı bir oyun deneyimi sunar. Bu gelişmiş işlem ekran kırılmalarını tamamen ortadan kaldırır ve takılmayı en aza indirir.

Üst düzey odaklanma: Ön tarafında; ortam ışıklandırması, alüminyum taban ve ZeroFrame tasarım size geleceği sunarken arka yüzü güçlü dinamik açılar ve ergonomik eğme/yükseklik ayarlama özelliğine sahip.

Predator X34A, ayarlanabilir oyun profilleri tüm kontrolü size veriyor.GameView ekran teknolojisi; renk ve yenileme hızı ayarları yapmanıza, hedef noktalar belirlemenize ve ortam ışığını özelleştirmenize olanak tanır. Daha karanlık sahnelerde daha fazla ayrıntı görmek için Siyah Takviyesi ile görsellerinizi hassas şekilde ayarlayabilirsiniz. Özel ayarları aralarında her zaman geçiş yapabileceğiniz üç profile kaydetme imkanı da sunan Predator X34A ile düşmanlarınızı fethetmeye hazır olun!

Predator X34A’nın ZeroFrame tasarımı ise çoklu monitör kurulumlarını daha etkileyici hale getirir. UltraWide QHD ekranı, muhteşem bir piksel kalitesine sahiptir. Sinematik 21:9 görüntü oranı odaklanmanın en önemli nokta olduğu RPG ve simülasyon oyunları için idealdir.

Acer Predator X34 ile oyun dünyalarını tüm ihtişamlı renkleriyle görebileceksiniz. Gelişmiş IPS1 panel teknolojisi hızdan ödün vermeden en iyi renkleri sunar. Dahili hız aşırtma2 ile yenileme hızınızı 100 Hz’e kadar yükseltin. Hareket bulanıklığını en aza indirin ve saniyede daha fazla karenin keyfini çıkarın!

Ayrıca LED neon ile fareniz ve klavyenizin rengi özelleştirebilirsiniz.

Satış fiyatı: 1499 $