TÜRSAB’ın Aralık ayı içerisinde yapacağı 23. dönem genel kurulu seçimleri öncesinde TÜRSAB Asya BYK Eski Başkanları bir araya gelerek yeni dönem için birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

TÜRSAB Asya BYK Eski başkanları Semih Selimoğlu, Selim Okur, Yiğit Arsu ve bölge acentaları bugün gerçekleşen basın toplantısında bir araya geldi.

Aralık ayında yapılacak seçim öncesinde birlikte olmanın önemine değinen TÜRSAB Asya BYK Eski Başkanları’nın sözcüsü Semih Selimoğlu; “Biz TÜRSAB Asya BYK’da farklı dönemlerde başkanlık yapmış yöneticiler olarak seçim öncesinde hak ve menfaatlerimizi korumak ve söz hakkımızın olduğunu belirtmek için bir araya geldik. Gerçekleşecek olan 23. Dönem genel kurulu seçimlerinde geçmiş dönemlerde zaman zaman birlikte çalıştığımız zaman zaman da rakip olduğumuz çalışma arkadaşlarımızla birlikte güven temelli tecrübenin ve istikrarın yanında olacağız. Bizim önceliğimiz herkese saygılı, bireysel seçme hakkını savunan, birlik ve beraberliğin olduğu, demokratik bir anlayıştır.

Tecrübe ve istikrarla bunca yıl görev yapan yöneticilerin kendilerine sağladığı katkının altını çizen Selimoğlu sözlerini; “2017 Aralık ayı sonunda yapılacak olan 23. dönem TÜRSAB Genel Seçimler öncesinde şimdiye kadar yapılan tüm çalışmaları ve yenilikleri değerlendirme şansımız oldu. Biz yıllardır turizm sektöründe hizmet veren kişiler olarak yaşadığımız zorluklara karşı verilen mücadeleye, işlerimizi kolaylaştırmak için yapılan yeniliklere şahit olduk. Bu süreçte farkında olduğumuz bu istikrarlı hizmet için bizim de söz hakkımız var. Bu hakkımızı da bugüne kadar yapılan nitelikli çalışmaların kıymetini bilerek kendi irademizle vereceğiz. Bizi bugün yalnız bırakmayan sevgili bölge acentaları temsilcilerine, misafirlerimize ve çok değerli basın mensuplarına teşekkür ediyoruz” diyerek sürdürdü.