Farklı bir bakış açısıyla hazırlanan hem güldürecek hem de düşündürecek iddialı hazırlanan program ‘Gülme Zamanı’ adlı ilk bölümüyle yakında ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor.

Soner Başer - Beyza Şengül - Turgut Geleç - Tayfun Duygulu - Taner AdıgüzelGülşah AslanProjenin mimarlarından Taner Adıgüzel Seyirciler çok güzel bir program izlemeye hazır olsunlar’ dediği tecrübeli kadrosu ve tiyatrodan tanınmış isimlerin bir araya geldiği skeçler dizisi olarak adlandırılan programda yönetmenliğini ünlü yönetmen Tanyolaç Türkben’in ve yönetmen yardımcılığını Zeynep Aydın’ın yaptığı ve oyunculuklarını ise yılların eskitemediği ünlü tiyatro oyuncusu Ferdi Atuner olmak üzere konuk oyuncu olarak halkın sevgilisi ünlü popçu Tayfun Duygulu ve oyunculuklarıyla adından söz ettiren Tolga Öz, Erkan Bilgütay Nur Büyükuncuayrıca programda yeteneği ile dikkatleri üstüne çekecek oyuncu ve sunucu,yepyeni yüz Gülşah Aslan,17 yıllık oyunculuk deneyimiyle bir çok tiyatro ve dizide yer almış sahnelerin ve ekranların tanınmış siması Melek İşlek, bir çok dizi ve sinema projesinde yer almış bir isim Şehmus Kartal, haberimizi yayıma hazırlarken haber merkezimize gelen süper bir oyuncu transferi…Ünlü modacı İnci Bentürk‘ün yetenekleriyle göz kamaştıran model, sunucu ve oyuncu kızı Nur Büyükuncu….ve süprizz bir isim daha!! oyunculuğunu gördüğünüz de siz de çok şaşıracaksınız! Başarılı Belediye Emekçisi ve önümüzdeki seçimlerde İstanbul Kağıthane Belediye Başkan adayı İsmail Suman‘ın da bulunduğu hem düşündürerek hem de eğlendirerek yepyeni bir bakış açısıyla seyircilere güzel mesajlar vermeye hazırlanıyor. Medyanın da yakından takip ettiği programın çıkış zamanı merakla bekleniyor. Alınan son bilgilere göre bölümlerin çekimlerinin hızla devam ettiğini, her bölümün titizlikle çekildiğini, oyuncular ve set ekibinin uyum içerisinde hareket ettiklerini, seçilen ekip ve oyuncuların birbirlerini tanımalarının tecrübelerinin avantajlarını yaşadıkları belirtildi. Çekimlerini de izlediğimiz program da neşe de eksik olmuyor. Bu hava seyircilere izleyecekleri bölümlerinin ne kadar seyredeğer olabileceğinin sinyallerini veriyor.

Şehmus Kartal - Melek İşlek - Tanyolaç Türkben - Zeynep Aydın - Gülşah Aslan

Uygulayıcı Yapımcılığını üstlenen medya sektörünün tanınmış dev isimlerinden Turgut Geleç ise ‘Ses getirecek projemizin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Bu projemiz için çalışmalar sürerken farklı projeler için de adımlar atıldığını çok yakında medyada duyuracağımız seyircilerimizi eğlendirecek,bilgilendirecek programlar hariç bir de sosyal sorumluluk projemiz var. Skeçler dizi programımızın çok ses getireceğine inanıyorum.Her gün geliştirdiğimiz projemize katılmak isteyen ekranların tanınmış isimleriyle görüşme halindeyiz. Kadromuza ve oyuncularımıza sürpriz yeni isimlerin eklenebileceğini ve seyircilerimizin gurur duyacakları bir programa imza atacaklarını, tüm çalışmaların bu yönde yürütüldüğünü ve büyük bir kanalla anlaşmanın tamam olduğunu bir hafta içerisinde imzaların atılacağını’ söyledi.

Tanyolaç Türkben - Soner Başer - Tayfun Duygulu - Turgut Geleç - Taner Adıgüzel

Medyada duyurulduğundan beri büyük ilgi gören ve ilk bölümü ‘Gülme Zamanı’ adıyla yayınlanacak programın Genel Koordinatörlüğünü Ozan Dostugür ve sunuculuğunu Beyza Şengün yapacak.

Projede medyamızın Genel Yayın Yönetmeni ve Yazı İşleri Müdürü olan birçok sektörde farklı üst görevlerde bulunmuş ve adından söz ettirmiş tanınmış ünlü simalardan sinema ve tiyatro oyuncusu aynı zamanda aktif olarak Şöhret Tiyatro Sinema Ses Sanatçıları Yayıncıları Federasyonu’nda Genel Koordinatör ve tiyatro bölümünde de Kamera Önü Oyunculuğu Eğitmenliği yapan Yener Yüksek Medya ve Proje Geliştirme Direktörü olarak yer alacaktır.