Uzun zamandır beklenen Netmarble’ın sevilen oyunu Disney Sihirli Dünya: Tılsımlı Macera Oyunu, Türkiye’de bugün yayınlanıyor. Oyunda 30’dan fazla Disney ve Pixar figürü, yeni maceralara atılıyor. Ayrıca yeni haritalar, ödüller ve başka sürprizler de her yaştan oyuncuyu bekliyor.

Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Games, mobil oyunu Disney Sihirli Dünya: Tılsımlı Macera Oyunu’nun ABD ve Türkiye dahil 155 ülkede bugün (25 Ağustos 2017) yayınlanacağını duyurdu.Oyuncular tarafından oldukça beğenilen selefi Disney Sihirli Dünya’nın ruhunu koruyan Disney Sihirli Dünya: Tılsımlı Macera Oyunu, dört oyuncunun gerçek zamanlı olarak birbirileri ile oynamalarına olanak sağlıyor. Dinamik animasyonlar ve grafiklere sahip Disney Sihirli Dünya: Tılsımlı Macera Oyunu’nda oyuncuları çok oyunculu ve tek oyunculu oyun modları, üç oyun haritası ve Elsa, Buzz Işıkyılı, Belle gibi Disney ve Pixar filmlerinden özenle seçilmiş 30’un üzerinde figür bekliyor.

Daha fazla ödül, daha fazla eğlence

Oyunun yeniden yayınlanmasının şerefine oyuncular, arkadaşlarıyla oynadıkları oyun sayısına göre özel figürler ve oyuniçi parası kazanacaklar. Oyuncular ayrıca seviye atladıkça daha fazla eğlence ve ödül kazanmalarına yardımcı olacak çeşitli eşyalar elde edecekler. Bu etkinlik, 25 Ağustos-7 Eylül 2017 tarihleri arasında sürecek.

Her yaştan oyuncu oynayabilir

Disney Sihirli Dünya: Tılsımlı Macera Oyunu, her yaştan oyuncuya hitap ediyor. Her biri farklı bir temada olan haritalarda mülk alımı üzerine kurulu sistemi öğrenmesi kolay, fakat ustalaşmak ise beceri istiyor. Oyuncular hem yapay zekaya karşı hem de birbirilerine karşı oynayabilecekler ve oyuna düzenli olarak yeni güncellemeler eklenecek.

Netmarble Games Chief Global Officer Seungwon Lee: “Disney Sihirli Dünya: Tılsımlı Macera Oyunu’nu yeniden tüm dünyadan oyuncularla buluşturacağımız için çok heyecanlıyız” diyor ve ekliyor “Yeni ve gelişmiş oyun tarzı oyuncularımıza büyük bir keyif vermenin yanı sıra gelecek aylardaki güncellemeleri de dört gözle beklemelerine sebep olacak.”

Disney Sihirli Dünya: Tılsımlı Macera Oyunu’nun içerikleri ise şöyle:

  • İkonik Disney ve Pixar Karakterleri: Aralarında Elsa, Belle, Canavar, Buzz Işıkyılı ve hatta Mike ve Sully’nin bulunduğu 30’dan fazla Disney ve Pixar filmi karakterleri ile oynayın!
  • Muhteşem Temalı Haritalar: Üç sevilen Disney haritası “Fantasyland, Miki ve Arkadaşları ve Karlar Ülkesi” sizleri bekliyor.
  • Harika Oyun Modları: Çok oyunculu modda oyuncular 1’e 1 Hızlı Oyun’un yanı sıra arkadaşları ile 2’ye 2 de oynayabilecekler. Tekli oyun modunda ise oyuncuları her biri 10’ar bölümden oluşan 3 Solo hikâye haritası bekliyor. Ayrıca haftanın günlerine özel bir bölüm de oynanabilir.

Disney Sihirli Dünya: Tılsımlı Macera Oyunu App Store® ve Google Play™ üzerinden indirilebilir.

Google Play™: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.momadisney

App Store®: https://itunes.apple.com/au/app/disney-magical-dice-the-enchanted-board-game/id1217710204?mt=8

Netmarble Games Corporation Hakkında

Netmarble Games Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 3.500’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage2 Revolution, STAR WARS™: Force Arena, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam’ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için www.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Games’in İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için www.netmarbleturkey.comadresini ziyaret edebilirsiniz.

Disney Consumer Products and Interactive Media

Disney Consumer Products and Interactive Media (DCPI) The Walt Disney Company’nin, Şirketimiz hikâyelerini ve karakterlerini, oyuncaklardan tişörtlere, uygulamalara, kitaplara ve konsol oyunlarına dek 100’den fazla kategoride yenilikçi ve çekici fiziksel ürünler ve dijital deneyimler olarak hayata getiren ticari bölümüdür. DCPI dört ana iş grubundan oluşmaktadır; Küresel Lisanslama, Disney Perakende Satışları, Basılı ve Dijital Medya ve Oyunlar, Uygulamalar ve Atölyeler. Bu segment, hayallere ilham veren ve Disney’in sihrini dünyanın her yerindeki ailelerin ve hayranların günlük hayatlarının bir parçası yapan dünyanın en yetkin uygulama ve oyun geliştiricileri, lisanslama ve perakende uzmanları, önde gelen bir perkende zinciri (Disney Store), sanatçılar ve öyküler ve teknoloji uzmanlarından oluşur.