Türk Telekom’un dijital oyun mağazası Playstore, FIFA tutkunlarını unutmadı. Dijital oyun dünyasının en popüler futbol serilerinin başında gelen FIFA’nın en yeni oyunu FIFA 18, dünya ile aynı anda Playstore’daki yerini aldı.

Türk Telekom evde internet faturasına 12 aya varan taksit seçeneğiyle satın alınabilecek olan FIFA 18, bugüne kadarki en iyi dijital futbol oyunu deneyimini vaat ediyor.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un dijital oyun mağazası Playstore, oyunseverleri yeşil sahaların dijital dünyadaki yıldızı FIFA 18 ile buluşturuyor. FIFA 2018, Playstore üzerinden Türk Telekom evde internet faturasına 12 ay boyunca ayda 19TL’lik taksitlerle ödeme seçeneğiyle sunuluyor.

Yalnızca Türk Telekom internet müşterilerinin sahip olduğu bu ödeme ayrıcalığı ile FIFA 18, 29 Eylül 2017 tarihinden itibaren Playstore’da satışa sunulacak. Türk Telekom evde internet müşterisi olmayan oyunseverler de dilerse bu muhteşem oyunu kredi kartı ile de sahip olabilecekler.

Göz alıcı özellikler

FIFA 2018’de yer alan “Gerçek Oyuncu Hareket Teknolojisi” tamamen yeni ve çığır açan animasyon sistemi olan poz yakalama tekniğiyle her kareyi eşleştirerek, oyunda önemli oranda akıcılık sağıyor. Yeni hareket yakalama teknikleri ve kare kare animasyon geçişleri sayesinde FIFA 18 futbol tecrübesini en gerçekçi şekilde yansıtıyor. “Oyuncu Kişiliği” özelliği ise 6 yeni karakteri modellemesi ve yeni oyuncu haritalama teknolojisi ile futbolcuların hareketlerini farklılaştırarak, kişiselleştirilmiş oyuncu deneyimini bir adım ileri taşıyor. Ronaldo’nun imzası haline gelen depara kalkışı, Sterling’in eşsiz dönüşleri ve Robben’in benzersiz kol hareketleri, FIFA 18’de fark edilen detaylar arasında.

Geliştirilmiş top sürme, geri tepki verme, depara kalkma özellikleriyle daha gerçekçi bir futbol deneyimi sunmaya hazırlanan FIFA 18, top kullanma yeteneklerinde yaratıcılık ve kontrollü top sürme mekaniklerindeki yeni düzenlemeler eşliğinde, oyunculara dar alanlarda atağa kalkma hareketlerinde yeni seçenekler sunuyor. Birçok takıma derinlemesine yeni oyun stilleri eklenen FIFA 18’de, Avrupa’nın en iyi kulüplerinin tiki-takaları veya Premier Lig’in yüksek baskılı oynayan takımlarının hareketleri, rahatlıkla ayırt edilebiliyor.

Benzersiz görsel detaylar

Güneş’in eşsiz pozisyonlanması, sinematik atmosferdeki geliştirmeler, sahaların imzası haline gelmiş özellikleri, La Liga ve MLS’deki özel yayın sunum içerikleri, kulüplerin ve stadyumların kendilerine özgü flamaları, maça adapte olan sunucu yorumları ve saha kalitesindeki ileri güncellemelerle en gerçekçi futbol tecrübesini FIFA 18’de hayata geçiriliyor.

Oyun detaylarını incelemek ve satın almak için

https://www.playstore.com/urun/fifa-18

Playstore Hakkında

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi Türk Telekom’un dijital oyun mağazası Playstore’da 4 bini aşkın oyun ve e-pin seçeneği yer almaktadır. En popüler oyunların uygun fiyatlarla sunulduğu Playstore’da oyunseverlere uygun ödeme koşullarıyla birlikte ulaşılabilirlik ve güvenli alışveriş olanağı da tanınmaktadır.

Oyunseverler Playstore mağazası sayesinde, Türkiye’nin her noktasından dünyanın en popüler PC ve Mac oyunlarına diledikleri an ulaşabilmekte ve bu oyunları Türk Telekom internet faturalarına taksit, kredi kartı ve mobil ödeme seçenekleri ile satın alabilmektedirler.

Kullanıcılar en popüler oyunlara ait haber, inceleme ve videolara Playstore’dan inceleyebilmektedir. Playstore, ürün çeşitliliğini artırarak her geçen gün büyüttüğü içeriğiyle oyun oynayan herkese hitap etmektedir. www.playstore.com

Türk Telekom Grubu Hakkında

176 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. Müşterilerin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verebilmek amacıyla 2015 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş., Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. tüzel kişiliklerini mevcut şekliyle muhafaza ederek ve tabi oldukları mevzuat ve regülasyonlara tamamen uyarak, “müşteri odaklı” ve entegre bir yapıya geçmiştir. Bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş hizmet ağı ve zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Türk Telekom, Ocak 2016 itibarıyla mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ tek marka çatısı altında bir araya getirmiştir.

“Türkiye’nin Çoklu Oyuncusu” Türk Telekom’un, 30 Haziran 2017 itibarıyla 13,2 milyon sabit erişim hattı, 9,1 milyon genişbant ve 18,8 milyon mobil abonesi bulunmaktadır. Türk Telekom Grubu şirketleri Türkiye’yi yeni teknolojilerle buluşturma ve bilgi toplumuna dönüşüm sürecini hızlandırma vizyonuyla, 81 ilde 33.621 çalışanıyla hizmet vermektedir.

Türk Telekomünikasyon A.Ş., PSTN ve toptan genişbant hizmetlerini sunmakta olup, mobil operatör Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., perakende internet hizmeti , IPTV, Uydu TV, Web TV, Mobile TV, Smart TV Hizmetleri sağlayıcısı TTNET A.Ş., Televizyon yayıncılığı ile isteğe bağlı yayıncılık (VOD) hizmetleri sağlayıcısı Net Ekran Şirketleri, yakınsama teknolojileri şirketi Argela Yazılım ve Bilişim Teknolojileri A.Ş., BT çözüm sağlayıcısı Innova Bilişim Çözümleri A.Ş., çevrimiçi eğitim yazılımları şirketi Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş., çağrı merkezi şirketi AssisTT Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş., toptan veri ve kapasite servis sağlayıcısı Türk Telekom International ve iştiraklerinin yüzde 100’üne sahiptir.