Teknolojideki tüm yenilikleri tüketicilerle anında buluşturan Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 20 Ekim gecesi saat 00.01 itibarıylatüketicilerine iPhone 8’e ilk sahip olma keyfi ile buluşturacak

Elli binden fazla ürün çeşidiyle tüketicilerini son teknoloji ürünlerle bir araya getiren Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, tüketicilerine yeni bir sürprizle buluşturmaya hazırlanıyor. Apple’ın Türkiye’de sabırsızlıkla beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 8 ve 8 Plus’a hemen sahip olmak isteyenler için, ürünler mediamarkt.com.tr’de ön sipariş ile ücretsiz kargo avantajıyla satışa sunuluyor.

Bununla yetinmeyen MediaMarkt, tüketicilerle ilk kez buluşacak iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için, mağazalarının kapılarını 20 Ekim gecesi saat 00.01 itibarıyla açıyor ve müşterilerini yeni cihazların ilk sahibi olmaya davet ediyor.

Uzay grisi, gümüş ve altın renk seçenekleri olmak üzere üç ayrı renk seçeneğiyle gelen iPhone 8 ve 8 Plus, şık tasarımıyla da dikkat çekiyor.

32 GB, 128 GB ve 256 GB gibi farklı hafıza seçenekleriyle raflarda yerini alacak cihazlar, Denizbank’ın sunduğu 48 aya varan vadelerle tüketicileri bekliyor.

MediaMarkt Hakkında

50 yıllık birikimiyle, 15 ülkede, 1016 mağazası ve 65 bini aşan çalışanı ile 900 milyonun üzerinde ziyaretçisine hizmet veren Media-Saturn Holding’e bağlı MediaMarkt, dünya markalarını Alman uzmanlığı ve düşük fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Kaliteli satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışıyla müşterilerini ağırlayan Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’de ilk mağazasını 2007 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de açtı.2013 yılında da online satış kanalı mediamarkt.com.tr’yi hayata geçirdi. Uluslararası çok kanallı stratejisi ile mağazacılık ve online perakendeciliğin sayısız avantajlarını müşterilerine entegre olarak sunan MediaMarkt’ın, 14’ü İstanbul’da olmak üzere Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kayseri, Samsun, Malatya, Mersin, Konya, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’da toplam 52 mağazası bulunuyor. Daha fazla bilgi için: www.mediamarkt.com.tr

/MediaMarktTurkiye@mediamarkt_tr www.youtube.com/user/MediaMarktTRmediamarkt_tr