Ev geliştirme sektörünün lideri Koçtaş, Millenicom ile yaptığı işbirliği kapsamında internet tutkunu müşterilerine çok özel fırsatlar sunuyor. Yaşam alanında geçirdiği zamanı güzelleştirmek isteyenlere çözümler sunan Koçtaş Kart ile ev interneti sadece 46,99 TL’den başlayan ayrıcalıklı fiyatıyla sizleri bekliyor. 

Yaşam alanlarını güzelleştirerek mutlu olmak isteyenlerin adresi Koçtaş, internet tutkunu müşterilerini mutlu edecek bir kampanya düzenliyor. 31 Ekim tarihine kadar geçerli olacak kampanyada, sınırsız ADSL, VDSL ve Fiber internet paketleri Koçtaş Kart müşterilerine özel olarak çok uygun fiyatlarla sunuluyor.

Koçtaş mağazalarında satılan ürünlerde indirim ve çeşitli hizmetlerde avantaj sunmasının yanı sıra Koçtaş Kart, müşterilerinin hayatını güzelleştirecek farklı alanlarda da kolaylık sağlıyor. Koçtaş Kart’a sahip olarak, 92 TL yerine sadece 46,90 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla sınırsız ve kesintisiz internet keyfine hemen başlayabilirsiniz.

Bu uygun fiyata ek olarak ücretsiz aktivasyon, ücretsiz kurulum ve 200 TL’ye kadar taahhüt bozma bedeli de bulunan kampanya ile ilgili detaylı bilgiye koctas.com.tr adresinden ve 0850 333 0333 numaralı Millenicom çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.