Vodafone Türkiye, akıllı telefon ve interneti yoğun şekilde kullanan basınmensuplarının hayatını kolaylaştırmak, ihtiyaçlarını doğru ve tam karşılamak için oluşturduğu Red Basın Tarifesi’ni yeniledi. Yeni “Red 10 Basın Tarifesi” kapsamında ayda 55 TL’ye her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 10 GB internet sunulacak.

Yeni “Red 10 Basın Tarifesi”nde yer alan, internet kullanımından yemeyen “Vodafone Pass İletişim” ve “Vodafone Pass Müzik” paketleriyle basın mensupları doya doya mesajlaşıp müzik dinleme imkânına sahip olacak. Vodafone Pass Video” paketi ise 2 ay süreyle ücretsiz sunulacak. Ayrıca yurtdışında telefonunlarını yurtiçindeymiş gibi kullanabilmeleri için “Her Şey Dahil Pasaport” ürünü ise her ay 7 gün boyunca basın mensuplarına hediye edilecek.

21 Kasım 2017 – Vodafone Türkiye, basın mensuplarının hayatını kolaylaştırmak, ihtiyaçlarını doğru ve tam karşılamak için geliştirdiği Red Basın Tarifesi’ni yeniledi. Yeni “Red 10 Basın Tarifesi” kapsamında, her yöne 1000 dakika1000 SMS, Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma ve 10 GB internet sunulacak. Basın mensupları, internet kullanımından yemeyen yeni “Vodafone Pass” ayrıcalıklarından da yararlanabilecek. Buna göre, yeni “Red 10 Basın Tarifesi”nde 10 GB internetin yanı sıra “Vodafone Pass İletişim” ve “Vodafone Pass Müzik” paketleri bulunacak. “Vodafone Pass Video” paketi ise 2 ay ücretsiz sunulacak. Ayrıca, basın mensuplarının yurtdışı seyahatlerinde ihtiyaçlarını karşılamak üzere “Her Şey Dahil Pasaport” ürünü de her ay 7 gün boyunca hediye edilecek. Bu sayede basın mensupları tam 44 ülkede telefonlarını yurtiçindeymiş gibi kullanabilecek. Red 10 Basın Tarifesi, ayda 55 TL karşılığında sunulacak.

Engin Aksoy: “Basın mensuplarının hayatını kolaylaştırıyoruz”

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla abonelerin hayatını kolaylaştıran çözümler geliştirmeye devam ettiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde abonelerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya özen gösteriyoruz. İşlerinin doğası gereği akıllı telefonları ve interneti yoğun olarak kullanan basın mensuplarının ihtiyaçlarını doğru ve tam karşılamak için geliştirdiğimiz yeni ‘Red 10 Basın Tarifesi’ ile her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma ve 10 GB internet sunuyoruz. Ayrıca, ‘Vodafone Pass İletişim’ ve ‘Vodafone Pass Müzik’ paketlerimiz ile doya doya mesajlaşıp müzik dinleme imkânı veriyoruz. Yeni basın tarifemizde ‘Vodafone Pass Video’ paketimizi de deneme amaçlı olarak 2 ay ücretsiz sunuyoruz. Diğer yandan, sık seyahat eden basın mensuplarının yurtdışı ziyaretlerinde sınırlara takılmamaları için, ‘Her Şey Dahil Pasaport’ ürünümüzü her ay 7 gün boyunca hediye ediyoruz. Yeni ‘Red 10 Basın Tarifesi’nin internetinden yemeyen ‘Vodafone Pass’ paketleri ile basın mensupları için önemli kolaylık sağlayacağımıza inanıyoruz.”

Ayda 55 TL’ye ayrıcalıklı hizmet

Ayda sadece 55 TL’ye sunulacak yeni “Red 10 Basın Tarifesi”nden yararlanmak isteyen basın mensuplarının, Sarı Basın Kartı, ilgili basın yayın organının kurum kimliği veya onama kağıdı ile birlikte en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne başvurmaları yeterli oluyor. Yeni “Red 10 Basın Tarifesi”nin aylık 7 gün boyunca ücretsiz “Her Şey Dahil Pasaport” seçeneği müşterilere otomatik tanımlanacak. “Her Şey Dahil Pasaport” hizmetini 7 gün boyunca ek ücret ödemeden kullanabilecek basın mensupları, 7’nci günden sonra günlük 14,90 TL ödeyerek bu hizmetten yararlanmaya devam edebilecek.

SMS göndermek yeterli

Basın mensupları “Vodafone Pass İletişim” paketiyle, WhatsApp, Facebook Messenger ve Vodafone Call+, Message+ uygulamalarını; “Vodafone Pass Müzik” paketiyle Spotify, Karnaval ve Power App uygulamalarını ve “Vodafone Pass Video” paketiyle YouTube ve İzlesene’de izlenen videoları, tarifenin internetinden yemeden kullanabilecek. Böylece doya doya mesajlaşmanın yanında sevdikleri şarkıları doya doya dinleyebilecek, sosyal medyayı doya doya kullanıp ve ilgilerini çeken videoları doya doya izleyip paylaşabilecek.

Red 10 Basın Tarifesi ile basın mensupları “Vodafone Pass İletişim” ve “Vodafone Pass Müzik” paketlerine herhangi bir talepte bulunmadan, tarifeleri dahilinde sahip olacak. “Vodafone Pass Video” paketi de basın mensuplarına 2 ay ücretsiz sunulacak. “Vodafone Pass Video” deneme sürecini başlatmak için basın mensuplarının VIDEO2 yazıp 3636’ya SMS göndermesi gerekiyor. Ayrıca, “Vodafone Pass Sosyal” paketi almak isteyen basın mensupları, SOSYALPASS yazıp 3636’ya SMS göndererek ayda 12 TL’yebu paketi de kullanabilecek.