Bu yıl 12’inci kez düzenlenen Felis Ödülleri’nin ilk gecesi sona erdi. İskender Paydaş ve Orkestrası eşliğinde Zorlu PSM’de, Jülide Ateş’in sunumuyla gerçekleşen ödül töreni Ajans Çaycılarına verilen özel bir ödülle başladı. Törende Sağlık İletişimi, Açıkhava, Basın, Doğrudan Pazarlama & Promo ve Aktivasyon, Film, Radyo, Entegre Kampanyalar, Medya ve Üretimde Ustalık bölümlerinin en iyileri ödüllerine kavuştu.

Sektörün en yaratıcı ve en etkili işlerini ödüllendiren törende Felis’lerin yanı sıra büyük ve özel ödüller de verildi. “Allianz Seninle” işiyle Film Büyük Ödülü’nü alan ajans Concept olurken, “Vodafone Red – Fi Sponsorluk” projesiyle Mindshare, Medya Büyük Ödülü’nün sahibi oldu.

Midshare, Medya Büyük Ödülü’ne ek olarak Felis 2017’de Yılın Medya Ajansı unvanını da kazandı. Yılın Yaratıcı Ajansı 4129Grey seçilirken, Yılın Doğrudan Pazarlama Ajansı da directComm Marketing Group oldu.

Ajanslar Canlı Karaoke’de seslerini bir kez daha duyurdu

Ödül törenin ilk gecesinin sonunda törene katılan ajanslar Dost Elver ve İrfan Kangı’yla Canlı Karaoke’ye katılarak çifte kutlama şansı yakaladı.

Felis Ödülleri 8 Kasım’da Zorlu PSM’de devam edecek. İlk gecenin kazananlarının tamamını buradan görebilirsiniz.