Bu sene 3. yılına giren ve herkesin büyük bir heyecanla takip ettiği “Pantene Yıldızı Parlayanlar” ödül kategorisinde, bu yılın kazananları belli oldu!

Dünyanın bir numaralı saç bakım markası* Pantene ve Hürriyet Grubu’nun işbirliğiyle, bu yıl 44’üncüsü düzenlenecek olan Türkiye’nin en prestijli ödül töreni Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde, kamuoyunun yakından takip ettiği kategorilerden biri olan “Pantene Yıldızı Parlayanlar” ödülünün sahipleri belirlendi.

Pantene Altın Kelebek özel jürisi tarafından belirlenen ve yer aldıkları projelerde sergiledikleri başarılı performanslarıyla geçtiğimiz yılın en dikkat çeken isimleri arasında yer alan; “Kiralik Aşk” dizisinde Sude karakterine hayat veren Melisa Şenolsun, başarılı geçen iki sezonun ardından final yapan “Kara Sevda” dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Hazal Filiz Küçükköse ve yılın en çok beğenilen projelerinden “Vatanım Sensin” dizisinde oynadığı Hilal rolü ile seyircinin beğenisi kazanmış olan Miray Daner, başarılı performanslarıyla bu değerli ödüle layık görüldü.