12. kez gerçekleşen MediaCat tarafından düzenlenen Felis Ödülleri 7 Kasım tarihinde Zorlu PSM’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Galderma, “Farkını Farket” Projesi ile 2017 Felis Ödülleri’nde “En İyi WOM Projesi” ve “En İyi Sempozyum” kategorilerinde birincilik ödülüne, “En İyi Sosyal Medya Kullanımı” kategorisinde de başarı ödülüne layık görüldü.

Kasım 2017- Cildi korumak, sorunlu ciltlerin tedavisini sağlamak ve yaşlanan cildi canlandırmak üzere dermatolojik çözümler sunan Galderma, hyalüronik asit dolgu serisi Restylane®’in Türkiye lansmanı için hazırladığı “Farkını Farket” konsepti ile 2017 Felis Ödülleri’nde “En İyi WOM Projesi” ve “En Iyi Sempozyum” kategorilerinde birincilik ödülü kazanırken; “En İyi Sosyal Medya Kullanımı” kategorisinde ise başarı ödülüne layık görüldü.

Restylane®’in Türkiye lansmanı kapsamında, ulusal ve uluslararası pek çok firmaya yaratıcı iletişim hizmetleri veren Tazefikir Grup ile iş birliği yapan Galderma için “Farkını Farket” konsepti tasarlandı. Restylane®’in tanıtım çalışmaları, kadınlara sorulan “Kamera en çok kimi sever?” sorusu ile sosyal medyada başladı. Ünlü fotoğrafçı ve yönetmen Nihat Odabaşı’nın videosu ile duyurusu yapılan sosyal medya yarışması kapsamında katılımcılar kameranın neden onları seveceğini anlattıkları videoları #FarkınıFarket hashtag’i ile Instagram’da paylaştı. Yarışma sonucunda 11 kişi Nihat Odabaşı’nın çektiği klipte oynama şansını yakaladı. Kampanyaya özel olarak yazılan ve bestelenen “Sen Çok Farklısın” şarkısı eşliğinde yapılan bu klip sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Türkiye lansmanı çalışmaları Nisan ayında İstanbul’da Shangri-La Bosphorus gerçekleştirilen toplantı ile devam etti. İki gün boyunca dünyaca ünlü fikir önderi hekimlerin canlı ürün uygulamaları yaptığı etkinlikte, “Kamera En Çok Kimi Sever” Kampanyasının bir parçası olarak, Nihat Odabaşı ile hekimler, estetik görünüm ve bunun fotoğrafa yansıması üzerine özel bir söyleşi gerçekleştirdi.

Galderma Hakkında

1981 yılında kurulan Nestlé Skin Health’in medikal çözümler firması Galderma halihazırda 100’den fazla ülkede çeşitli dermatolojik vakaları tedavi etmek üzere geniş ürün portfolyosu ile hizmet sunmaktadır. Firma, insanların cilt sağlığı ihtiyaçlarını hayat boyu karşılamak üzere dünyanın her bir yanından sağlık çalışanları ile işbirlikleri kurmaktadır. Galderma cilt, saç ve tırnaklar için bilimsel olarak tanımlanmış ve tıbbi olarak kanıtlanmış çözümlerin araştırma ve geliştirmesinde lider konumdadır.

ABD’de stratejik markalar: Epiduo® Gel, Epiduo® Forte Gel, Oracea® Capsules, Clobex® Spray, Differin® Gel, Mirvaso® Gel, MetroGel® Gel, Soolantra® Cream, Vectical® Cream, Tri-Luma® Cream, Cetaphil®, Differin® Gel OTC, Restylane®, Restylane® Silk, Lidokainli Restylane® Lyft, Restylane® Refyne, Restylane® Defyne, Dysport® ve Sculptra® Aesthetic.

Daha fazla bilgiye ulaşmak için www.galderma.com adreslerini ziyaret edin.