Uluslararası seyahat arama motoru Skyscanner, 10 güne uzatılan Kurban Bayramı tatili için henüz plan yapmayanlara ucuza seyahat etme önerilerini sıraladı. 10 günü tatil yaparak değerlendirmek isteyen seyahatseverler, Skyscanner’ın tavsiyeleriyle tasarruf edebilir.

Yapılan resmi açıklamayla Kurban Bayramı tatili 10 güne uzatıldı. Bu tatili fırsat bilen ve seyahatlerini daha ekonomik bir şekilde planlamak isteyenleri düşünen Skyscanner, daha uygun fiyatlara uçak bileti bulmak için tavsiyelerde bulunuyor.

Yakın destinasyonları ve alternatif havaalanlarını tercih edin

Skyscanner ödüllü mobil seyahat uygulaması ve web-sitesi, seyahatseverlerin en iyi fırsatları kolayca bulmasını sağlayarak, en uygun alternatifleri karşılaştırıyor ve rezervasyon imkanı sunuyor. Uluslararası seyahat arama motoru Skyscanner, yakın destinasyonları tercih edenlerin uçak biletlerini daha ucuza getirebileceğine dikkat çekiyor. Seyahatseverler, Skyscanner uygulamasında yer alan “en iyi fırsatları keşfet” özelliğiyle, en kısa sürede en düşük bilet fiyatlı destinasyonlara kolayca erişebiliyor.

Skyscanner ayrıca seyahatseverlere alternatif havaalanlarını tercih etmelerini öneriyor. Birden fazla havaalanına sahip şehirlerde daha az tercih edilen havaalanlarına uçuşlar yoğun olanlara göre daha düşük fiyatlı olabiliyor. Kullanıcılar Skyscanner web-sitesinde yer alan “yakındaki havaalanlarını ekle” kutucuğunu işaretleyerek, istenilen destinasyona en yakın ve en uygun fiyata uçulabilecek havaalanlarını da keşfedilebiliyor.

Daha az tercih edilen uçuş saatlerini seçin

Seyahat edenlerin daha çok tercih ettiği uçuş saatleri pahalıya gelebiliyor. Seyahatseverlerin en uygun fiyatlarla seyahat etmeleri için alternatifler sunan Skyscanner uygulaması ve web-sitesinde, bu soruna daha az tercih edilen uçuş saatlerini sıralayarak çözüm buluyor. Kullanıcılar Sksycanner’ın uçuş arama ekranından uçuşları, ucuz fiyata ya da uçuş saatine göre sıralayarak, diledikleri saat için diledikleri fiyata uçuş arayabiliyor.

Ekstra ücretlere dikkat!

Havayolu şirketlerinin bagaj, yemek ya da Wi-Fi hizmeti politikalarına göz atmak fayda sağlayabilir. Bu hizmetler için talep edilebilecek ücretlere dikkat ederek, daha uygun fiyata seyahat etmek mümkün.

Ödüllü mobil seyahat uygulaması Skyscanner, uçak bileti aramanın yanı sıra otel aramave araç kiralama seçenekleriyle saniyeler içinde en uygun alternatifleri karşılaştırıyor ve en iyi fırsatları sunarak tatil planlaması yapmayı kolaylaştırıyor.

Skyscanner Hakkında

  • Skyscanner tamamen anlaşılır, bağımsız ve ücretsiz uçuş arama hizmetinin yanı sıra anında otel ve araç kiralama sonuçlarını karşılaştıran, dünyanın önde gelen seyahat arama motorudur.
  • 2003 yılında kurulan Skyscanner, internet sitesi ve mobil uygulaması güçlü teknolojisiyle ayda yaklaşık 60 milyondan fazla tekil ziyaretçiye seyahat planlamasında yardımcı olmaktadır.
  • Skyscanner tüm dünyada 30 dil seçeneğiyle hizmet vermektedir.
  • Skyscanner mobil uygulaması yaklaşık 60 milyondan fazla kez indirilmiştir.
  • Barselona, Pekin, Budapeşte, Edinburg, Glasgow, Londra, Miami, Shenzhen, Singapur ve Sofya’da 10 global ofisi bulunan Skyscanner’ın 900’den fazla çalışanı bulunmaktadır.
  • Skyscanner bir Ctrip grubu şirketidir.
  • Daha fazla bilgi için skyscanner.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.